Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes belemenni egy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy barátság extrákkal kapcsolatba, úgy hogy a lány már az elején szerelmes?

Figyelt kérdés
Mindketten tudják, hogy a másik mit érez (a lány szerelmet és szexuális vonzalmat, a pasi barátságot és szexuális vonzalmat). A lány elméletileg elfogadj, hogy a srác nem akar többet. Bele mernétek vágni?
2018. júl. 19. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Hasonló szituáció van most én és egy barátom között, elképesztóen örülnék annak, ha lenne köztünk testi kapcsolat, de rossz belegondolni, hogy mi lenne utána. Aludtunk együtt úgy, hogy semmi nem történt, és már az is sokat rontott a helyzetemen, csak még jobban megtetszett es kötődöm hozzá egyre jobban, ezzel magamnak egyre nagyobb fájdalmat okozok. Én tényleg nagyon örülnék a szexnek, de tudom hogy csak még jobban fájna... Magamat kínoznám, inkább várom a csodát, hogy találjak valaki mást.

N21

2018. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, voltam már olyan szituációban, mint a lány....soha többé... volt pár szerelmi bánatom, de ez volt a legrosszabb.
2018. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!