Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más barátja is fotózgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátja is fotózgatja magát meztelenül? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom telefonjában találtam magáról meztelen képeket, álló f+sszal.

Nem turkáltam, a tegnapi bulifotókat akartam megnézni, de nem is ez a lényeg.

Nagyon kiakadtam rajta, sírtam. Kérdeztem kinek küldözgeti őket, azt mondta senkinek, szeret engem.

Kérdeztem, hogy akkor miért csinálja, azt válaszolta nem tudja, mert pasi, de megígéri, hogy nem fog több ilyen képet csinálni, mert meg akar tartani és hogy ha megcsalna, akkor jelszavazná a telefonját.

Szerintetek? Azt tudni kell, hogy önimádó és előttem is küldözgetett másnak képet a farkáról meg videót is. Most nem tudom mit csináljak, nem igazán bízok benne ezek után.



2018. júl. 27. 05:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolkodom mi legyen.
2018. júl. 27. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!