Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom a fiú haveromra?

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy 1 éves netes barátságot ellenkező nemek közt. Nagyon közel álltunk egymáshoz, mindent megosztottunk egymással. Lazán kezeltük a kapcsolatot. 1 év után találkoztunk személyesen, a találka után ez a barátom szerelmet vallott és én ekkor megszakítottam a barátságot. Zaklatott még egy jó ideig neten keresztül. Pont ekkor ismertem meg a mostani párom, ő töltötte ki a napjaimat, szóval nem volt nehéz figyelmen kívül hagyni az ex haverom üzeneteit.


Ennek már 2 éve. A 2 év alatt többször is írt neten, vagy küldött postán levelet. Nem olyan régen ismét fel akarta venni velem a kapcsolatot, őszintén szólva nekem is hiányzott a barátságunk. Ez miatt borult ki totálisan a párom. Hogy mi az, hogy vissza szeretnék írni neki, hogy még gondolok rá, hogy eszembe jut és hogy jó embernek tartom a volt haverom. Ugyanis a párom szerint még mindig szerelmes belém...


Nem értem miért kell ezen így kiakadni.


Vagy én vagyok a rossz, amiért hiányzik egy volt barátság?



2018. júl. 27. 14:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor én gondolkodom rosszul.
2018. júl. 27. 15:18
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

TE haverkodtá vele, Ő NEM!


Ő MEGDUGOTT volna! Ha a szép szóból nem értesz... én is ki lennék akadva ha a párom olyasvalakivel "bartákozna", aki amúgy a szétkeféléséről álmodozik.

2018. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igazad van
2018. júl. 27. 15:29
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon is hiszek a férfi-női barátságban, van olyan férfibarátom is, akivel már 15 éve jó barátok vagyunk, de ha akár egyszer is megpróbált volna közeledni vagy még rosszabb, szerelmet vallani, onnantól kezdve többé nem akarnék vele beszélni, akkor se, ha hiányzik a barátsága. Ezzel akaratlanul is csak hitegetném, hogy valaha lehet köztünk több is. Ez a srác nem a barátod és nem barátkozni akar, akármennyire is szeretnéd azt hinni. Bőven vannak olyan férfiak, akik nem a nemiszervet látják a másik emberben, hanem az embert, de ez a srác ezen már elbukott, nem veszed észre? Szerintem a barátodnak van igaza, ez most olyan a részedről, mintha hirtelen kinyitnád a kiskaput a srácnak - akkor is, ha amúgy nem ez a szándékod.
2018. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, vannak férfibarátaim, van párom is, neki is vannak női barátai.

Ebben a szituban viszont a párodnak van igaza. Azzal, hogy "hiányzik" neked a srác, hogy a sok nemleges válasz után most újra kapcsolatba szeretnél kerülni vele, ezzel mind pluszjeleket sugárzol, hogy most már érdekel téged, most már nem utasítod el. A srác habitusától függően akár ennyiből eljuthat odáig, hogy biztos romlik a kapcsolatod, és ha elég kitartóan "barátkozik" veled, akkor majd neki fogod elsírni a bánatodat a végén.

Egyszerűen belekezdeni sem érdemes. Van nekem is hasonlóan eltűnt barátom, néha eszembe jut, mi lehet vele, de ennyi, ennél többet nem szabad vele foglalkozni.

2018. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugye akkor téged sem zavarna, ha a párod olyan lánnyal barátkozna erőszakosan és minden áron, aki szerelmet vallott már neki?



Nekem volt egy exem, aki azért szakított, mert szerelmes lett másba. Ez szép és jó, de SEMMIT nem tudott a lányról, kb 1 mondatot beszéltek. Ez a plátói rajongása kitartott vagy 1,5 évig.... mindezt úgy, hogy néha beszéltek, sőt az elején még köcsög is volt vele a lány nagyon, de később sem volt közvetlen. És mégis. Vannak ilyen elmék, akik rajongásig ragaszkodnak valakihez, ő is állandóan írogatott neki, pedig a lány letojta, akkor írt vissza, ha unatkozott. Ezeket utólag tudtam meg mind, mert volt egy olyan időszak, amikor újra szóba álltunk egymással, de már évek óta nem, szóval most nem tudom, hogy áll hozzá.

2018. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is tudom, hogy el kéne már felejtenem egyszer és mindenkorra. Próbálkozni fogok még csak nem is gondolni rá.
2018. júl. 27. 18:50
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem barát volt, hanem zaklató, semmi értelme tartani vele a kapcsolatot.
2018. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!