Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flegma kolléganő?

Figyelt kérdés

Ha flegma, paraszt a kolleganőm az nálatok jelent ilyen gyerekes vonzódást is a férfi felé, vagy alapból ilyen a természete?

Hogy reagáljak rá?



2018. júl. 29. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Élvezz az arcára általában a flegma nőket így kell kezelni és tudja utána hol a helye.
2018. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, az nem jelent vonzódást.

Ő szimplán ilyen személyiség.

Hogy hogy kezeld, azt nem tudom, mert én nő létemre nehezen kezelem őket. Bár a hivatali, távirati stílussal le vannak rendezve, de sose örülök, ha az ilyen nőcikhez kell bemennem.

2018. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
olyan csúnya szegény, hogy nem sérteném meg a szlottyomat. :D
2018. júl. 29. 18:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen flegma embereket nem kell kezelni, annyi az egész, hogy te is úgy nézz rá, ha ránézel, mintha egy senki lenne, tehát éreztesd vele, hogy bár ő is flegma te meg még annyiba se nézed őt. Általában, ha magabiztosságot suggalsz, akkor a flegma embereknek elmegy a kedve a flegmázástól is amúgy.
2018. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki semmi sértőt mondani, mert én udvarias forma vagyok. Az a baj, hogy közvetlen kollega és megkeseríti a munkámat.
2018. júl. 29. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem flegmazok azzal, aki irant vonzalmat erzek.
2018. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
HA eldurvul a helyzet megpróbálok majd másik műszakba kerülni. Nem hiányzik a koránkelés után ezt elviselni odabent.
2018. júl. 29. 18:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló eset de egy kis idő után mikor megismertem kiderült hogy aranyos csaj. Csak kezdeményezni kellett a beszélgetést vele utána már nem flegmázott.
2018. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A flegmázás nem csak a beszédstílusában nyilvánul meg. Konkrétan amikor beszélt kollégával a szemem előtt mondta neki, hogy hülye vagyok.
2018. júl. 29. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta hogy nem akar velem dolgozni és hagyjam békén. De megváltozott idővel miután rájött hogy nem vagyok sutyerák.
2018. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!