Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratnom miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miert viselkedik ugy, mint egy kisgyerek?

Figyelt kérdés

21 eves mar de teljesen onallotlan. Elmosogatni nem kepes, maga utan nem takarit el, de mg a wcrol se a szarcsikokat, legalabbis nem mindet mert nem veszi mindig eszre de ha mondom neki akkorse erdekli csak rohog rajta. A wcpapir gurigat se volt kepes a kukaig elvinni meg eddig. A zsebkendoket is szanaszet szorja az agyban, persze el nem takarit es mindent osszemocskol. Komolyan mar azt erzem mintha nem baratnom hanem egy 3 eves lanyom lenne aki utan futhatok egesz nap es szedhetem a dzsuvat. De emelett meg agressziv is,duhkitoresei vannak. Fog valaha valtozni vagy hagyjam inkabb ott? Lassan az 5.evem megy ra.

En 26F o 21L.


2018. júl. 30. 08:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Kuka,dobd ki,ilyet akarsz szaporitani?
2018. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem onallotlan, csak lusta/kenyelmes. Plusz mindenki ugy viselkedik, ahogy hagyjak neki.
2018. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sajnos az anyjuk kinyalta a segguket.. mar gondoltam arra amit a 4. irt hogy mint a kiskutyaknak ha beszarnak belenyomom a fejet a mocskaba es elverem a segget..

De a fo gond hogy agressziv. Ha valami nem ugy van akkor tamad (gyakran kessel es olloval fenyeget) es sokszor olyan dolgokat ken ram amiket o csinalt es akkoris tamad es tor zuz a lakasban.

2018. júl. 30. 10:34
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
És te ezzel a tetűvel vagy. Felvenném videóra és mennék feljelenteni a fszba, miután kirúgtam az életemből. Nehogymár valaki, aki ráadásul a kedvesem kést emeljen rám, aztaqrvakibszottéletbe!
2018. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Vannak kepek a pusztitasrol amit muvelt itt nem egyszer nem ketszer..
2018. júl. 30. 10:41
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg?El kell vitetni a dilihazba ott tombolhat
2018. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
Na ezért nem jönnek össze a "komoly nők" a mamahoteles férfival, mert azok nincsenek hozzáidomítva, hogy a hölgyek után ganézzanak a lakásban :)
2018. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Úristen pont ilyen a volt férjem pedig ő 35! ! Mikor panaszkodtam nőismerőseimnek, azt a választ kaptam, hogy úgyis ilyenek a férfiak.

Igaz, akkor úgy tűnt ebbe bele kell nyugodni, férfiak =3 éves gyerek szint.

Nem fog változni!

2018. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ez komoly? Tombol, pusztít, fenyeget szúrós tárgyakkal és te arról írsz ki kérdést, hogy miért hagyja szét a taknyos zsepit, meg miért nem dobja ki a wc papír gurigát? Nekem csak egy kérdésem maradt: miért vagy vele????
2018. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hamvas a teste és finom a p***ncija és ez még kérdéses volt számodra kedves előző???
2018. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!