Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány helyes/szép/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány helyes/szép/vonzó lány/nő hiszi magát csúnyának, visszataszítónak csak azért, mert nem úgy néz ki, mint azok az instagram modellek és egyéb celebek, akikhez hasonlítja magát?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne segíteni nekik, és elhitetni velük, hogy úgy szépek, ahogy vannak, nem kell senkihez hasonlítgatniuk magukat?


Egyáltalán mi a véleményetek a mai kor női szépségideáljáról? Ezek az izék szerintetek tényleg szépek?


Mielőtt valaki irigységgel vádolna: férfi vagyok.



2018. aug. 2. 20:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Semmi gond azzal, ha valakinek tetszenek instán fitnesses képek. Emellett tetszenek a tetkós rockercsajok, a vörös hajú csajok, a "vagány" csajok, az aranyos macskás csajok, sokmindenféle nő tetszik. Tetszenek a nők, na... nincs ezen mit szépíteni. Nem értem kinek árt valaki azzal ha instán bekövet valakit aki szerinte értékes. Én pl gitáros csajt is követek, és nem azért mert bomba alakja van. Az ember egyébként is hűséget fogad, nem vakságot. Semmi gond nincs azzal ha megnéz valakit és elismeri, hogy szép. Nem értem ezt a "barátom van, ne nézzen soha egy képet se meg mert cirkuszolok" felfogást sem. Vele van nem? Őt szereti, nem a modelt. (31/F)
2018. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#21

Köszönöm, hogy leírtad mindezt, bár a kérdéshez lényegében semmi köze nincs.

2018. aug. 3. 22:24
 23/23 anonim ***** válasza:
#22: Csak az előző válaszadók mondandójára reflektáltam, nem magára a kérdésre :)
2018. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!