Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van valóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valóság alapja az elméletemnek?

Figyelt kérdés

Az exemmel még márciusban váltunk külön végleg. Igazából 1 évet voltunk együtt, aztán szakítottunk fél évre, és kb fél évet még úgy töltöttünk együtt, hogy csak lelki támaszt nyújtott, amíg össze nem szedtem magam (én egy komolyabb depresszív időszakba kerültem, ami túlnőtt rajtam).


Az utolsó időszak az úgy nézett ki, hogy volt a tesójának a barátnőjének szülinapi bulija. Én nem ittam annyit, mert antibiotikumot szedtem, ő viszont hazamenni nem bírt. Abban a buliban csókolózott egy másik lánnyal(hazafele menet meg azt mondta, hogy én vagyok a mindene). Aztán meg mikor kvázi a szakítás volt, akkor azt mondta, hogy úgy érzi, hogy már nincs szükségem rá. Mikor néztem a naptárt erre a kijelentésére kb 2 héttel már elment randizni és az a lány lett az új barátnője(és persze élete szerelme).


Amikor rendeztem magamban a soraimat arra jöttem rá, hogy ő igazából kapcsolatfüggő. Ami még nagyobb baj lehet, hogy szerintem utálhat magával lenni és neki tökmindegy kivel van, csak legyen valakivel. Ezzel próbál(hat)ja bizonyítani, hogy ő a f@*za gyerek, közben meg igazából személyiségileg teljesen instabil és hiteltelen.


2018. aug. 7. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindegy lenne neki, kivel van, akkor veled maradt volna, nem? Tehát nem mindegy neki, kivel van. Hogy hullarészegen mit zagyvál, az teljesen mindegy. A másik nő kell neki, nem te. Ez a lényeg. Ne fuss utána, nem érdemes.
2018. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem futok utána. Nálunk olyan problémák voltak, amiket nem lehetett megoldani. Aztán lehet én vagyok olyan, hogy kell idő 2 kapcsolat között, neki meg nem kell.
2018. aug. 7. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél évet cseszett el az életéből arra, hogy pátyolgasson téged, fél évvel a szakítás után. Bocsi, de egy évig nem keresett mást miattad, akkor miért lenne már függő? Szerintem már nagyon meg akart tőled szabadulni, csak a lelkiismerete bántotta eddig. Ideje tovább lépned, és rendbe szedned magad.
2018. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A félev szünetben is próbálkozott randizni, csak a lány atvagta. Egyébként mi is csak azért találkoztunk újra, mert volt pár dolog amit még kellett beszélnünk. Másrészt nem csak ő patyolgatott hanem én is őt.
2018. aug. 7. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet az. En is az vagyok. Egyik kapcsibol a masikba leptem, kerestem az intenzitast, hogy elnyomjak valamit ideig-oraig.
2018. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!