Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak! El tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak! El tudtok képzelni hosszútávú párkapcsolatot demiszexuális nővel?

Figyelt kérdés

Feltéve persze, hogy egyéb külső és belső tulajdonságai alapján ideális partner számotokra.


Úgy értelmezem a demiszexualitást, ahogy ez a cikk leírja:

www.bien.hu/szerelem-es-csalad/szerelem/arulkodo-jelek-hogy-te-is-demiszexualis-vagy-ezekkel-az-elonyokkel-es-hatranyokkal-szamolhatsz/127710


2018. aug. 10. 07:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sem feltétlen jelent külön kategóriát, viszont kíváncsi voltam a véleményekre és köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
2018. aug. 10. 11:15
 12/14 anonim ***** válasza:

#80%


És aki nem hisz a szerelem létezésében az milyen matricát "érdemelne"? :D


És az aki ugyan hiszi hogy van, de tudja, hogy neki sose lesz?


Egy csomó ilyesmi van...

2018. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#7 előbb Amerika most Svéd? Soros hogy jön ide? Miköze a sokféle nem illúziújának a szexuális beállítotságokhoz?


A cimke/skatulya sírókhoz meg: Miért baj, ha valaminek neve van? Még a türkmenisztáni csillogó hátú szörös molylepkének is van latin neve mégse kapunk rajta sírógörcsöt, akkor pár új szó miért trauma?

2018. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 Nem 80% vagyok, de szerintem én is tudom a választ: incel.
2018. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!