Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mezei nyomi (=átlagos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mezei nyomi (=átlagos) fiú is elérheti, hogy külsőleg vonzódjanak hozzá a szép, sportos, feszes nők?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telik ésit kell tenni ehhez?
2018. aug. 14. 22:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én sportos, feszes nő vagyok, hogy szép-e az szubjektív, állítólag az vagyok, én átlagosnak mondanám magam. Az alakom tényleg jó, rengeteg sportnak + étkezésnek köszönhetően.

Az én párom szintén sportos, izmos, nekem fontos, hogy egy férfi ne legyen puhatestű, izomtalan. Átlagos férfi alatt nem tudom konkrétan, mit értesz, Magyarországon az átlag ember el van hízva, ami nálam kapásból kizáró ok. Nálam a soványság is ugyanúgy visszataszító.


Viszont, nem értem, hogy ha sportos csajt akarsz, akkor magad felé miért nem támasztasz hasonló elvárásokat. Kezdj el te is edzeni, meg normálisan étkezni. Ha eddig nem tetted, akkor készülj, mert évek kitartó munkája egy szép fizikum. Olyan nőt keress, akinek hasonló az értékrendje, mint a tiéd.


Én sportolok, és nem elsősorban a kinézet miatt, hanem a sport szeretete miatt kell, hogy a párom is sportos legyen. Nyilván ugyanúgy fontos a vonzalom is, amihez pedig kell a számomra kívánatos fizikum, de a sport sokkal többről szól, mint a kinézet és ezt csak a sportolók értik.

2018. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hmm... Fura. Csak én vagyok oda a teltebb lányokért? Nekem a sportos/feszes valahogy nem jön be...
2020. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!