Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos téma, ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos téma, ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap este amikor barátom lefeküdt (mindig alsógatya nélkül alszik) észrevettem, hogy hát... Kicsit kakis a feneke. Kicsit feljebb, mert ment a hasa és gondolom "kikente". Tisztán láttam, hogy az volt. Szóltam neki, erre kiment és elkezdte törölgetni és közölte, hogy nem volt ott semmi, biztos szösz volt. Mondom nem, az nem szösz volt... Aztán még egyszer ment a hasa, akkor már több időt töltött bent és nedvessel is kitörölte, remélem, akkor leszedte ami felkenődött, mert utána nyilván nem jártam már rá a seggére. Tök hülye érzés, hogy még engem állított be vaknak, amikor 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az kaki volt. Mondtam, hogy ez nem kínos, bárkivel előfordul (ki ne talált volna már egy-két foltot ilyen esetben?) csak ne mondja, hogy én láttam rosszul. Ráadásul olyan is előfordult már, hogy a számítógép előtti párnáján találtam kakifoltot... Persze, akkor is az valami más volt, pedig csak ő ül oda és egy csík alakú barna folt volt... Nem baj, kimostam, de most az egész ágyat nem lenne kedvem lehúzni csak mert hülyének néz...

Ilyenkor mit lehet csinálni? Még mielőtt valaki azt hinné, sajnos nem troll kérdés. Amúgy alapból rendesen tisztálkodik, de mivel este kb 5x ment a hasa ugye nem mosta meg mindegyik után...


2018. aug. 22. 10:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
Mért neked nem lenne kínos ha észrevenné hogy véres a bugyid? Aztán kimenél azt mondanád nem vér volt ö meg mondaná ne mond az vér volt nem vagyok vak... te jò ég amugyis ezért felébreszgeni? Meg ezen veszekedni te jò ég...
2018. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Most ne haragudj, de nem kicsit volt szaros! Most hagytam volna, hogy szétkenje maga alatt egész éjszaka? Miért lenne amúgy kínos, sajnos előfordul szerintem minden nővel, hogy véres lesz a bugyija, ennél nagyobb tragédia ne történjen, kimossa a mosógép... Nem tudom, ez neked miért tűnik veszekedésnek, de egyáltalán nem az volt...
2018. aug. 22. 15:11
 13/18 A kérdező kommentje:
A nem vagyok vakos megjegyzést csak ide írtam... Amúgy pont a vágat tetejénél volt, így pont a lepedőbe kente volna ha elfordul...
2018. aug. 22. 15:12
 14/18 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?
2018. aug. 22. 17:00
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt kínos, én nem csináltam volna belőle ekkora ügyet ha szólnak hanem kimentem volna és lehuzanyoztam volna. De olyan, mintha analfabéta lennél és nem értenéd amit írok...
2018. aug. 22. 17:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy együtt egy ilyen igénytelen pasassal?


Nem tudom, a páromnak ALAP, hogyha fosik, akkor lezuhanyzik aztán, pont azért, hogy ne legyen minden csupa szar.


De a te párod hááát... alapból minek kell meztelenül a párnán ücsörögni, ahová aztán akár egy vendég is lehuppanhat.

2018. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lehúznám az ágyat :D
2018. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én minden nagy wc után használok nedves törlőkendőt is. Nem mindig van alkalmam megmosni a seggem, de a nedves törlőkendő mindig kéznél van. Kb. ötévente 1x megy a hasam, akkor viszont mosás van és nem ülnék le egy szál seggben az ágyra.
2018. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!