Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha majdnem 7 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha majdnem 7 éve nem volt normális kapcsolatom nőként?

Figyelt kérdés
Mindig próbálkoztam, de legtöbbször aki engem érdekelt, őt nem érdekeltem, olyanok tetszettek és olyan illetőbe szerettem bele, akit nem érdeklek és akit nem tudok elfelejteni évek óta. Ezen kívül volt kb 2 év, amikor szándékosan nem kerestem kapcsolatot az egyetem miatt. Nagyon gáz?
2018. aug. 23. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy gáz, sőt sokszor ez az intelligencia jele. Minél válogatósabb vagy, általában annál értelmesebb is. Sokkal jobb, mintha összejönnél fűvel-fával és 2 hetet nem bírnál önállóan létezni.
2018. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de valami gond van veled... (stilus, izlés, igények, megjelenés ) Nem gáz, de rettenetesen lehangoló :-/
2018. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%
Elég gáz. Lépten-nyomon belétek botlik egy-egy férfi, folyamatosan impulzus ér titeket több irányból is, nekem te ne magyarázd be, hogy 7 évig képtelen voltál összeszedni valakit. Nagy gond van veled, abban egészen biztos vagyok.
2018. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki nagyon nagyon jó fej, és abszolút társ tipus, ráadásul tök csinos, és nem volna szabad egyedül lennie... nagyon szomorú őt látni így, mert minden meg van benne. Sokszor gondolok rá, hogy mi lehet vele, és őrlődöm, hogy ilyen normális lányt miért nem tudtam megbecsülni, és megszeretni. Azóta is magamat hibáztatom, hogy mégis mire vágyom, és ő miért nem volt elég.


De ismerek olyat, akire tapadtak a férfiak, de ő nagyon válogatós, és 32 évesen még mindig egyedül van.... ránézésre nem mondanád meg hogy gond van vele, de megismerve őt nagyon büszke, és lenéző, alázó stílusa van. Szeretne maga mellé egy férfit, aki erős egyéniség, de senkinek nincs kedve otthon is harcolni valakivel...

2018. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen az. Lehet persze mindig kifogásokat találni, de ha te 7 év alatt senkivel sem tudtál kapcsolatot kialakítani, akkor a hiba benned van. És ne áltasd magad, simán le lehet élni egy teljes életet így.
2018. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy ide illo szo. Az sarga izzadtsagfolt a gaz, nem az, hogy valaki nem talal tarsat, ez inkabb szomoru.
2018. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 6 évig voltam egyedül. Nagyon sokan próbálkoztak, de ők nem azok voltak akit kerestem. Azért volt olyan időszak, amikor elgondolkodtam, hogy lehet velem van a baj...De egyszer a barátnőm akkori pasijával egy buli alkalmával beszélgettünk, és minden előzmény nélkül elkezdte mondani, hogy én egy nagyon jó nő vagyok... Akkor megnyugodtam, hogy eljön majd az a Férfi, akit szeretnék.
2018. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Gáz"? Dehogy. Nem felel meg akárki, egy kicsit válogatós vagy, de még ez sem feltétlenül probléma.


Mi a gond? Szeretnél kapcsolatban lenni valakivel, aki ugyan ezt szeretné veled?


Akkor ne azon keseregj, aki miatt évek óta eszed a kefét. Keress egy másik személyt, aki szintén megfelelő lehet.


Egy közös téma, egy hobbi, amit mindketten szerettek, esetleg egy társaságba jártok, lendíthet törekvéseiden és idővel szerelembe eshetsz.

2018. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
"...nem volt normális kapcsolatom nőként..." Férfiként volt? Mesélj!
2018. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!