Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen, ha eddig négy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen, ha eddig négy férfival volt kapcsolatom, az normális?

Figyelt kérdés

Nem túl kevés? Igaz most még nem is vagyok 21, csak olyan tapasztalatlannak érzem magam a korombeliekhez képest. Két komoly kapcsolat volt ezekből, kettő pedig inkább csak szexkapcsolat(bár sose volt egyértelmű).


21l



2017. ápr. 19. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
"Nem túl kevés?" - Jézus Krisztus az Úrban. A tapasztalatokat meg véletlen sem abban mérik, hogy hány random farok járt benned.
2017. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, rengeteg férfi nagyra értékeli ha egy huszonéves nő még egy kézen meg tudja számolni hány férfival volt az életben.


A tapasztalatban pedig nem az számít, hogy hány emberrel voltál, hanem hogy velük mennyi élményed volt. Ha valaki 5 emberrel volt az életében, de velük átlagban 200-szor (1000), az többet ér, mintha valaki 15 emberrel volt az életében, de velük átlagban csak 10-szer (150).


Nem attól leszel tapasztalt vagy tapasztalatlan, hogy hány férfival voltál korábban.

A barátnőm 23 éves és én vagyok neki a harmadik és 17 évesen veszítette el. Nagyon jól megvagyunk.

26/f

2017. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen kérdések, mindig megerősítenek abban, hogy a nők, csak szexre valók.
2017. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
47%
Ha szereted a szexet, akkor normális. Nekem 7 volt eddig, külömböző nemzetiségűek, mert a munkámból adódóan több országban is dolgoztam az évek során és abban a pár hónapban mindenhol sikerült valakivel összejönnöm. A 7-ből 2 volt csak magyar. 17 évesen volt az első, most én is 21 éves (lány) vagyok. :D Persze szerelmes csak 1-be voltam, az elsőbe, akivel ismét újra együtt vagyok...
2017. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Manapság kész csoda ha egy 21 éves lány csak 4 pasival volt együtt....jobban örülnek a férfiak annak ha csak 1 lett volna...

És igen a tapasztalat nem attól függ, hogy hány férfival voltál eddig, hanem attól, hogy mit éltél át, mit éltél meg velük.

2017. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
ha azt vesszük, hogy 200-300 éve minden nőnek csak egyetlen egy párja és férje volt, tehát több 100 millió nőnek akkor hülyeség amit kérdezel. Szerintem inkább túl sok, undorító hogy számokban méred a párkapcsolataidat, ne haragudj, de ezt nehezen tudom tolerálni.
2017. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem túl sok, egyik ismerősömnek sem volt ennyi idősen ennyi "kapcsolata"
2017. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem túl sok. Meglepően sok.
2017. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális,de miért érdekel mások véleménye?Utoljára kisiskolás koromban foglalkoztam mások véleményével,felnőtt emberek ezzel már nem törődnek.
2017. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
állj ki akkor az út szélére, egy "ingyen menet" táblával a nyakadban.. Pár óra és egyből tapasztalt leszel.
2017. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!