Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás arra ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás arra ha a párom a szeretetével éjjel nem hagy aludni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a pasi, és valamit mindig csinál a barátnőm ami miatt nem tudok aludni.

Ő munkanélküli jelenleg, együtt lakunk, én viszont dolgozom és mindennap korán kelek.

Az szokta csinálni hogy (igen, tudom hogy szeretetből) simogat, puszilgat, mozgatja a kezem mondjuk, azért hogy odabírjon bújni.

Ez oké olyan szinten hogy ad egy-két puszit, csak Ő nem ezt csinálja. Az éjjel is összebújva aludtunk el, valamikor elfordultam a falfelé és háttal voltam neki. Majd arra ébredtem hogy valami csikizést érzek meg puszilgatást a hátamon..elhúztam magam, hogy ne bántsam meg semmi csúnyával, mert akkor nem higgadtan és nyugodtan mondtam volna el hogy ne..Folytatta, megint elhúztam magam, megmozgattam a lapockámat..leállt.

Megint elkezdte, megint megmozdultam, tudjátok úgy mint mikor rátok száll egy légy és álmotokban is megmozdultok mert zavar a légy..majd megőrültem hogy nem veszi észre magát.

Szóltam hogy "aludni szeretnék" és elhúztam magam. Ekkor befejezte, reggel amikor csörgött az ébresztő, két csörgés között ugyanez ment, csak akkor a fülemhez nyomta az arcát és konkrétan fújásokat kaptam a fülembe. Kicsit elnyomtam magamtól, ezzel sikerrel jártam elsőre.

Majd most reggel azzal magyarázta mint amivel mindig is szokta hogy azért csinálja mert szeret. Én is őt, de aludni is szeretnék. Ígyis keveset alszom, azt legalább megébredés nélkül szeretném tenni.


Sokszor megy ez, mondjuk tíz napból négyszer-ötször. Lehet nem hangzik soknak, de az.

Volt hogy baromi ideges lettem és még én voltam a rossz mert hirtelen indulatossá váltam...

Ti hogy reagálnátok erre a helyemben ?

Amúgysem vagyok ez a nagy simogatást igénylő srác, de éjjel főleg nem.


Mit tegyek szerintetek ? Megoldás ötletek ?


23/F.


2018. aug. 31. 05:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%

Én mit nem adnék, ha cserélhetnék veled...

12 órás műszakosként mondom. Nincs jobb, mint mikor a pároddal egymást szeretgetve alszotok el, vagy arra ébredni, hogy huncutul a füledbe búj. Nekem pl ez hiányzik az életemből jelenleg. Szóval bocs, nem foglak megsajnálni. Nekem csak az jutott, hogy a szomszédban az újszülött sírására ébredhetek, miközben sosem akartam gyereket. Nyilván nem tehet semmiről, de azért cserélnék veled...

(nekem nemrég ért véget a kapcsolatom)


27/F

2018. aug. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Na, vajon mi a megoldás, okostojás?! Szeretkezel vele, tisztességesen megfarkalod, és ha jól csináltad, 3 napig nyugtod van. Ez a megoldás. Vagy szakíts vele, hadd találjon egy nem aszexuális férfit.
2018. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

na nekem le is rághatná a fél fülemet..

ha alszom akkor nagyon..


beszéld meg vele, az a legegyszerűbb

olyanokat meg felejts el, hogy "nem vagyok az a nagy simogatást igénylő"

ha ő meg igényli akkor elfogadod tőle és adod

egy kapcs. az alkalmazkodás hétpróbája

2018. aug. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

nem azért de ez a nő nem alszik?

szerintem ép eszű ember nem bírná ezt elviselni, hogy megállás nélkül molesztaljak akkor amikor aludni akár.

én majd meg bolondulok ha nem tudok rendesen aludni, ha beteg vagyok, vagy rosszat álmodok, már rosszul indul a napom és egész nap fáradt vagyok.

nagyon rossz.

mond meg neki hogy foglalja el magát valamivel, hogy elfáradjon a nap végére.

2018. aug. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki határozottan, hogy neked ez fárasztó, zavar és nem szereted. Teljesen érthető a kérésed. Engem a barátom piszkált ébredéskor még az elején, bökdösött, fújkodott stb. Kétszer szóltam, hogy nem szeretem ezt, nem hagyta abba, harmadjára leordibáltama fejét. Sajnos hirtelen haragú vagyok, de ebből legalább megértette és többet nem csinálta :D 26/N
2018. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a barátnöd egy vámpir... :D

Hogy tud ilyen sokat fent lenni..

Èn a helyedbe olyankor más nevet mondanék Mari hagyál... 😂😂😂 akkor alhatnál tovabb... vagy nem.. 😉

2018. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%
Tanuld meg értékelni a barátnődet, mert lesz sírás, ha lelép.
2018. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Talán dolgoznia kellene...
2018. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%

Amúgy ja.


Egy homár vagy ember. Menj, keress magadnak egy kigyúrt, 2 méteres izombuz.it.

2018. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Előző kommentelők, titeket tényleg nem zavarna, ha valaki nem hagyna aludni titeket amikor hulla fáradtak vagytok?
2018. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!