Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás arra ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás arra ha a párom a szeretetével éjjel nem hagy aludni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a pasi, és valamit mindig csinál a barátnőm ami miatt nem tudok aludni.

Ő munkanélküli jelenleg, együtt lakunk, én viszont dolgozom és mindennap korán kelek.

Az szokta csinálni hogy (igen, tudom hogy szeretetből) simogat, puszilgat, mozgatja a kezem mondjuk, azért hogy odabírjon bújni.

Ez oké olyan szinten hogy ad egy-két puszit, csak Ő nem ezt csinálja. Az éjjel is összebújva aludtunk el, valamikor elfordultam a falfelé és háttal voltam neki. Majd arra ébredtem hogy valami csikizést érzek meg puszilgatást a hátamon..elhúztam magam, hogy ne bántsam meg semmi csúnyával, mert akkor nem higgadtan és nyugodtan mondtam volna el hogy ne..Folytatta, megint elhúztam magam, megmozgattam a lapockámat..leállt.

Megint elkezdte, megint megmozdultam, tudjátok úgy mint mikor rátok száll egy légy és álmotokban is megmozdultok mert zavar a légy..majd megőrültem hogy nem veszi észre magát.

Szóltam hogy "aludni szeretnék" és elhúztam magam. Ekkor befejezte, reggel amikor csörgött az ébresztő, két csörgés között ugyanez ment, csak akkor a fülemhez nyomta az arcát és konkrétan fújásokat kaptam a fülembe. Kicsit elnyomtam magamtól, ezzel sikerrel jártam elsőre.

Majd most reggel azzal magyarázta mint amivel mindig is szokta hogy azért csinálja mert szeret. Én is őt, de aludni is szeretnék. Ígyis keveset alszom, azt legalább megébredés nélkül szeretném tenni.


Sokszor megy ez, mondjuk tíz napból négyszer-ötször. Lehet nem hangzik soknak, de az.

Volt hogy baromi ideges lettem és még én voltam a rossz mert hirtelen indulatossá váltam...

Ti hogy reagálnátok erre a helyemben ?

Amúgysem vagyok ez a nagy simogatást igénylő srác, de éjjel főleg nem.


Mit tegyek szerintetek ? Megoldás ötletek ?


23/F.


2018. aug. 31. 05:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szinte mindennap ki van elégítve, bár neki ez sem elég szerintem. Mondjuk olyankor "kifárad", de akkor is megébred éjjel és csesztet.
2018. aug. 31. 17:18
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebből előbb-utóbb szakítás lesz, mert nagyon nem egyeznek az igényeitek.
2018. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
És ha nem dolgozik a csaj akkor mivan? Istenem
2018. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem a munkán van a hangsúly.
2018. szept. 2. 18:38
 25/27 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy vibrátort, és kérd meg, hogy éjjel azzal szórakozzon.
2018. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Sokan rossz vonaton ülnek a kommentelők közül..nem a szex miatt van, nem a kielégítetlenség a baj, Ő ilyen. Ennyire bújós vagy a fene tudja. Nyalni falni akar mindig, puszilgatni, csak nekem néha sok.

Ő jobban "odavan" értem, mint én Ő érte.

2018. szept. 4. 04:54
 27/27 anonim ***** válasza:
Az baj. Annak mindig szakítás a vége, ha a nő van jobban oda a másikért.
2018. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!