Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás arra ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás arra ha a párom a szeretetével éjjel nem hagy aludni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a pasi, és valamit mindig csinál a barátnőm ami miatt nem tudok aludni.

Ő munkanélküli jelenleg, együtt lakunk, én viszont dolgozom és mindennap korán kelek.

Az szokta csinálni hogy (igen, tudom hogy szeretetből) simogat, puszilgat, mozgatja a kezem mondjuk, azért hogy odabírjon bújni.

Ez oké olyan szinten hogy ad egy-két puszit, csak Ő nem ezt csinálja. Az éjjel is összebújva aludtunk el, valamikor elfordultam a falfelé és háttal voltam neki. Majd arra ébredtem hogy valami csikizést érzek meg puszilgatást a hátamon..elhúztam magam, hogy ne bántsam meg semmi csúnyával, mert akkor nem higgadtan és nyugodtan mondtam volna el hogy ne..Folytatta, megint elhúztam magam, megmozgattam a lapockámat..leállt.

Megint elkezdte, megint megmozdultam, tudjátok úgy mint mikor rátok száll egy légy és álmotokban is megmozdultok mert zavar a légy..majd megőrültem hogy nem veszi észre magát.

Szóltam hogy "aludni szeretnék" és elhúztam magam. Ekkor befejezte, reggel amikor csörgött az ébresztő, két csörgés között ugyanez ment, csak akkor a fülemhez nyomta az arcát és konkrétan fújásokat kaptam a fülembe. Kicsit elnyomtam magamtól, ezzel sikerrel jártam elsőre.

Majd most reggel azzal magyarázta mint amivel mindig is szokta hogy azért csinálja mert szeret. Én is őt, de aludni is szeretnék. Ígyis keveset alszom, azt legalább megébredés nélkül szeretném tenni.


Sokszor megy ez, mondjuk tíz napból négyszer-ötször. Lehet nem hangzik soknak, de az.

Volt hogy baromi ideges lettem és még én voltam a rossz mert hirtelen indulatossá váltam...

Ti hogy reagálnátok erre a helyemben ?

Amúgysem vagyok ez a nagy simogatást igénylő srác, de éjjel főleg nem.


Mit tegyek szerintetek ? Megoldás ötletek ?


23/F.


2018. aug. 31. 05:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Még éppen elalvás előtt, meg ébredéskor belefér, de mondjuk a kettő között is? Na az azért már bocs, de tényleg sok.

A barátnőd mióta és miért nem dolgozik? Keres munkát egyáltalán?

2018. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
12%
#10 és Téged nem zavarna, ha folyton elutasítana a párod? Ha a barátnő tette volna ki a kérdèst, hogy 2 naponta próbálkozik a pasijánál, de az mindig elutasîtja, már menne a hörgés, hogy tuti màst dug a pasi. Gondolom vár szerencsétlen csaj, hátha közeledik a barátja. Egyébként én szeretem, ha a férjem álmomban "támad".
2018. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként én szeretem, ha a férjem álmomban "támad"." - De nem mindenki ilyen, a kialvatlanság meg pocsék, van, aki mellett ágyút is lehet sütögetni, és van, aki meg rosszabb alvó, és akkor hagyni kell. Szexuális életet élni máskor is lehet, nem csak alvásidőben. A csaj próbálkozzon más időpontban, problem solved...
2018. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Bence_ ***** válasza:
100%

Alvás fontos, hagyjon aludni.

Az a szeretgetés amit te annak érzel, ez piszkálás!

2018. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%
jól meg kell dugni, hogy ő is álomba szenderüljön. Tele van energiával!
2018. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem vagy ideges, mondd meg neki szép nyugodtan, hogy éjszaka többször is felébresztett és jobb lenne, ha hagyna aludni. Rossz alvó vagy, amiről nyilván nem ő tehet, de legyen szíves tekintettel lenni rá, hogy folyton hulla vagy a munkahelyeden és sz@r a kedved meg a közérzeted. Ha ezen megsértődik...

Amúgy ha ezután sem fogja fel és megint felver a legszebb álmodból, fogd a cókmókodat és menj ki a kanapéra. Ha utánad megy, emlékeztetheted rá, hogy egy héten hányszor nem alszod ki magad miatta és hogy már kérted, hogy hagyjon békén. Mivel nem fér meg a bőrében, jobb lesz, ha hétköznap külön alszotok. Szerintem ebből érteni fogja, hogy mekkora gáz, amit csinál.

2018. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettenetesen idegesítő lehet. Én nagyon rossz alvó vagyok, szóval, ha nagy nehezen elalszom és vki állandóan felébresztene, hát nem tenné zsebre, amit utána kapna.

Szerintem is ott lehet a kutya elásva, hogy nem dolgozik, nem is tanul(?), így baromi sok energiája marad estére, és mivel nem tud mit kezdeni magával, téged piszkál. Amíg melót keres, addig napközben menjen el futni vagy akármi, és akkor este már nem lesz annyira virgonc a kisasszony.

A szeretgetéseit meg tartsa meg arra az időintervallumra, amikor mindketten ébren vagytok.

2018. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%
Szexhiánya van elegitsd ki sűrűbben
2018. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt nem tolerálnám. Borzasztóan agresszívvé válok ha nem pihenem ki magam vagy valami hülyeség miatt felkeltenek. Amikor alszom akkor hagyjanak békén pihenni, mindent leszarok ilyenkor. Én napi 12-14 órát dolgozom, ennél fogva nincs sok alvásidőm se.
2018. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk én lehet megmondanám neki, hogy ha az ember DOLGOZIK, akkor fáradt, és szálljon le rólam éjszakára.


Itt hozzátenném, hogy elmehetne ő is melózni, többek között.

2018. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!