Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemesebb lenne most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne most már eljárni prostituáltakhoz, ha még egy alkalmi kapcsolatra sem kellek egy nőnek sem? 25F

Figyelt kérdés
Most már tényleg ott tartok, hogy felesleges a fejlődésbe ennyi időt, energiát, pénzt beleölni meg azon morfondírozni, hogyan szerezzek végre egy barátnőt, mert akármit csinálok, úgyse fogok tetszeni egyetlen nőnek sem. Akkor inkább azt a pénzt, amit edzésre, étkezésre, öltözködésre, testápolásra stb fordítok, odaadom egy prostinak, aki kielégíti szexuális vágyaimat, igényeimet.
2018. aug. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
25%

Neked mi bajod van utolsó? Amúgy nem tagadom le, én is prostiztam, életembe egyszer, az már jóval gimnázium után. Majdnem 23 voltam.

És elmondanám, hogy a volt osztálytársamtól akartam kérdezni, nem e ismer valakit. Ő mesélte, hogy járt egyhez, eleinte ő is fizetett mint mások, majd egy idő után vele ingyen szexelt. De akkor se állandóan.


Miért ne jöhetne be egy prostinak egy pasi? Oké, hogy munkaként kezeled, kezeljed. De attól ő még egy nő lesz, nem egy használati cikk ettől függetlenül, és ugyan úgy lehetnek érzései.

2018. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
62%

#13

De nem érted? Gondolom több pasina is felajánlotta néha ingyen, tök jó marketing, tutira visszatérő ügyfél lesz.

Miért jönne be neki valaki, aki pénzt ad azért, hogy megkefélje, és ennyi?? :DD

2018. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
15%
Az sráccal már ingyen szexelt utána végig. Bár már nem tartom vele a kapcsolatot, szóval kitudja, hogy meddig tartott ez az egész. Milyen marketingről beszélsz? Nem 1-2 alkalommal dugott vele ingyen a csaj, hanem többszörösen. Te meg ezt nem fogod fel.
2018. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjad már a hülyeséged hajtogatását ember. :D El ne hidd már...úristen annyira naív vagy. Sőt, még a ku_rva fizetett neki, nem???
2018. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
64%

1) jokepu pasi nem jar prostihoz, mivel az kedvere valogathat nok kozul es meg nincs is benne a megszegyenules, hogy egy no penzert szexel csak vele.

2) en sose jonnek ossze egy olyan ferfival, aki prostizott. szamomra ez igenytelen, kiabrandito es ketsegbeesett lepes.

ferfiak hogyan tudnak ugy szexelni, hogy tudjak, hogy a no undorodik toluk es csak a penzert hajlando a farkukon ugralni? hogyan lehet ez jobb, mint egy olyan novel aki szeret titeket es vonzodik hozzatok? akik meg azt mondjak, hogy a baratnovel a szex unalmas, azok csak rossz not fogtak ki... mi megszamlalhatatlan kulonbozo pozt, szituaciot, szerepjatekokat, stbt csinalunk folyamat. sajnalom, hogy nektek nem volt jo szexben reszetek. :/

2018. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
72%

#17

Hát de látod, simán benyalják hogy a prosti igenis élvezi :D

2018. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
15%

#12


Mintha tehetnék róla, hogy rondának születtem. Vagy a kérdező vagy a másik többmillió akik nem hasonlítanak a "jópasi klónseregre", kakaószakállal, "menő friszkóval" meg azzal a tipikus szabályos arcvonásokal.

2018. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
26%
17-es: Ó, te ki naiv lányka! Tudnád hogy a férfiak legtöbbje járt már prostinál. Másképpen fogalmazva: kétféle férfi létezik, aki volt már prostinál, és aki ezután fog.
2018. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
65%
Ember, én sem vagyok a helyesség mintapéldája. Igényesnek kell lenni. Fodrász, szakállat nyírogatni, normális ruhákban járni. Én sem zarát meg ilyen fszomokat hordok, sima egyszerű, nekem tetsző ruhákat. Tini koromban "ronda" voltam, annak is láttam magam, mára ez rég elmúlt. Hidd el, ezek nagyon sokat változatnak.
2018. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
72%
#20-as, gondolom ez a családi modell nálatok.
2018. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!