Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemesebb lenne most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne most már eljárni prostituáltakhoz, ha még egy alkalmi kapcsolatra sem kellek egy nőnek sem? 25F

Figyelt kérdés
Most már tényleg ott tartok, hogy felesleges a fejlődésbe ennyi időt, energiát, pénzt beleölni meg azon morfondírozni, hogyan szerezzek végre egy barátnőt, mert akármit csinálok, úgyse fogok tetszeni egyetlen nőnek sem. Akkor inkább azt a pénzt, amit edzésre, étkezésre, öltözködésre, testápolásra stb fordítok, odaadom egy prostinak, aki kielégíti szexuális vágyaimat, igényeimet.
2018. aug. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel amúgy, nem is ez a kérdés témája, nem akarok bizonygatni semmit, ti tértetek el abba az irányba, hogy vajon miért nincs barátnőm, pedig ennek kb egyetlen oka lehet, szóval felesleges ennyit vitázni róla.
2018. aug. 31. 14:54
 62/83 anonim ***** válasza:
És mi az az egyetlen ok? A csodás belső tulajdonságaid?
2018. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
Mi az egyetlen oka, amiért nincs nőd?
2018. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:
Ne kezdjük már elölről.
2018. aug. 31. 15:13
 65/83 anonim ***** válasza:

"mert akármit csinálok, úgyse fogok tetszeni egyetlen nőnek sem"

ezt irta, tehat a kinezete miatt nem talal szerinte. de egyben azt is leirta, hogy o helyes, de a noknek csak az elerhetetlen szineszek kellenek parkapcsolatra es szexre. gondolom akkor minden ferfi szuz.

2018. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 A kérdező kommentje:
Mikor írtam én, hogy helyes vagyok? Mutasd már meg. Annyit írtam, hogy viszonylag igényes vagyok a kinézetemre meg azt, hogy 8-ra értékeltek páran. Előbbiből nem következik, hogy helyes vagyok, utóbbira meg simán lehet magyarázat, hogy csak kedvesek akartak lenni, ahogy írta is valaki itt.
2018. aug. 31. 15:18
 67/83 anonim ***** válasza:
a 8 az nagyon is helyes. egy not ismerek amugy, akinek 10/10-es baratja van (a no maga fitneszes, szilikon melle van, stb), de neki tobb kara van ebbol, mint haszna. folyamat gorcsol, mert mindenhol csungenek a pasijan a nok, barmerre megy. melyik nonek kene ilyen stressz? szoval megint hulyesegnek tartom azt, miszerint a noknek csak tokeletes pasi kell.
2018. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:

Jól van, elhiszem, akkor csak kamuztak a nők a pontozásnál kedvességből, valójában ronda vagyok, de nem elégszem meg a hozzám hasonló kinézetű nőkkel, csak a Palvin Barbi szintű modellek érdekelnek, ezért nincs sikerem ezen a téren. Ja és belül is rohadok, csak a gyűlölet árad belőlem és minden nőnek csak a szerencsétlen sorsomat szeretném azonnal elsírni és ezzel taszítom el azt a keveset is, akiket érdeklek.

Tessék, mindent bevallok és elismerek.

Most már elégedettek vagytok és továbbléphetünk?

2018. aug. 31. 15:31
 69/83 anonim ***** válasza:
Na, azért ennyire nem vagy nagy szabású, kérdező.
2018. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:

XDDD

Vicces vagy.

Kerdeztel valamit, kitargyaltuk a dolgot, es most besertodsz es kamu-bevallasz mindent.

2018. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!