Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemesebb lenne most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne most már eljárni prostituáltakhoz, ha még egy alkalmi kapcsolatra sem kellek egy nőnek sem? 25F

Figyelt kérdés
Most már tényleg ott tartok, hogy felesleges a fejlődésbe ennyi időt, energiát, pénzt beleölni meg azon morfondírozni, hogyan szerezzek végre egy barátnőt, mert akármit csinálok, úgyse fogok tetszeni egyetlen nőnek sem. Akkor inkább azt a pénzt, amit edzésre, étkezésre, öltözködésre, testápolásra stb fordítok, odaadom egy prostinak, aki kielégíti szexuális vágyaimat, igényeimet.
2018. aug. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
78%
Na, csak kibújt a szög a zsákból.
2018. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
Meseld csak be magadnak. Szanalmas vagy ember...
2018. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A kérdező kommentje:
Milyen szög bújt ki a zsákból? Itt írta valaki, hogy ő biztos nem jönne össze egy 3as kinézetű férfival. De azért nekem simán legyen jó egy olyan nő.
2018. aug. 31. 13:57
 54/83 anonim ***** válasza:
77%

Hogy egy budos gyoker vagy.


Kozod nincs a nokhoz, de mar mennel a palvin barbikra.


Ez a gond szepocsem.

2018. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:

Hagyjad már el ezt a pontozást. Ez szubjektív dolog. Lehet Marikának Pisti 3/10es de Julcsinak meg Pisti 9/10-es.Nem is beszélve arról hogy ez ilyen Gimis szint xd

Csak eltudod dönteni hogy az XY csaj akinél próbálkozol a te súlycsoportod e vagy sem.Ha viszont arról rinyálsz hogy csúnya vagy jöjjél össze csúnyával. Ha szerinted nem vagy az akkor adják a külsődre és folytassad a sportot és egyebeket. Járj el társaságokba, ne legyen negatív kisugárzásod és majd jön valaki.

2018. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:
Mert mi ez, valami autóverseny? :D Végig kell járni sorban az összes kategóriát? Te vagy a büdös gyökér, aki azt hiszi, hogy rohadt okos.
2018. aug. 31. 14:07
 57/83 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, annak alapján, amit itt előadtál, ha kizárólag a belső tulajdonságaidon múlik, tényleg nem fogsz tetszeni soha senkinek, ebben biztos lehetsz.
2018. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
85%

kerdezo, en nem irtam egy szoval sem, hogy nem jonnek ossze 3-assal, amugy. ezt csak te magyaraztad bele a szovegbe.

de a lenyeg, hogy eppen azt irtam, hogy nekem a nalam rosszabbul kinezok is tokeletesek, egy 6-os ferfira egy rossz szavam nem lenne. reakciod "HAT A NOKNEK CSAK A 9/10-ES PASIK KELLENEK ES EN EGY 8 VAGYOK"


:DDDDDDDD ha 8 lennel, akkor biztos kellenel noknek legalabb alkalmira. tudod az milyen kategoria? aki mar kiemelkedik a tomegbol, annyira jol nez ki. nem egy hollywood-i filmsztar, de a normal eletben kiemelkedik es ilyenekkel mar a legtobb no lefekudne, es roluk susmorognak, hogy "hu, milyen helyes pasi".

2018. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 A kérdező kommentje:

És én hol írtam, hogy nekem nem lenne jó egy hatos? Annyit írtam, hogy 3as nem kellene, mivel az azt jelenti, hogy teljesen igénytelen, löttyedt, elhízott, nem törődik magával, ez pedig rólam nem mondható el, mivel igényes vagyok a kinézetemre. A 6os az már olyan, hogy simán lehet igényes, de nem olyan jó adottságokkal rendelkezik és ezért nem feltűnő külsőt tekintve.


Én nem erőltetem ezt a pontozást, ti erőltettétek és nem kamuzok azzal, hogy 8-ra értékelt jó pár lány. De azt is elmondták, hogy 9-10/10 pont esetén adnának esélyt az adott férfinak, mivel az jelenti azt, hogy nekik tetszik az illető, megmozgatja őket, nem csak objektíven megítélik, hogy átlagos, kicsit átlag feletti vagy alatti kinézetű. Persze erre lehet mondani, hogy mindenkinek más tetszik, de eddigi tapasztalataim alapján olyan nagy szórás nem mutatkozik ebben.

2018. aug. 31. 14:36
 60/83 anonim ***** válasza:
88%

dehat 10-es pasik sehol se szaladgalnak. azok a tokeletes szineszek, tokeletesre kidolgozott testtel, tokeletes arccal. 10/10 = tokeletes. tehat ezek a lanyok valoszinuleg kedvessegbol mondtak 8-at, en egy 8-assal barmikor lefekudnek, ha kedves velem es normalis es van szexre igenyem. sot, meg egy 7-essel is talan. nyilvan ahogy megy lefele a kinezet, annal tobb dologgal kell kompenzalni, mert akkor valami massal kell vonzanod a noket. nekem mondjuk alapbol fontos a belso, egy s**gfej 10-essel se hiszem, hogy lefekudnek, barmennyire is jol nez ki.

na mindegy, ha akarod kuldhetsz amugy kepet es oszinten ertekellek, nem csak egy szammal, mert ha olyan jo a kulsod, en nem akarom elhinni, hogy nem tudnal legalabb alkalmit szerezni.

2018. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!