Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemesebb lenne most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne most már eljárni prostituáltakhoz, ha még egy alkalmi kapcsolatra sem kellek egy nőnek sem? 25F

Figyelt kérdés
Most már tényleg ott tartok, hogy felesleges a fejlődésbe ennyi időt, energiát, pénzt beleölni meg azon morfondírozni, hogyan szerezzek végre egy barátnőt, mert akármit csinálok, úgyse fogok tetszeni egyetlen nőnek sem. Akkor inkább azt a pénzt, amit edzésre, étkezésre, öltözködésre, testápolásra stb fordítok, odaadom egy prostinak, aki kielégíti szexuális vágyaimat, igényeimet.
2018. aug. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
76%

lol #20-as, azert mert te jarsz es a barataid is (tudod, madarat tollarol..), nem jelenti azt, hogy a ferfiak nagyresze jar.

nekem igenyes ferfi ismeroseim vannak, tudod? mar miert menne valaki prostihoz, aki meg tud kapni noket? max a luzerek jarnak, de igazabol, a "luzer" szuz barataim sem. inkabb probalkoznak baratnot szerezni. meg se fordult ez a fejukben.

2018. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
70%
azt imadom, hogy vannak ferfiak, akik meg buszkek is arra, hogy nem tudnak not szerezni. :DD es azt gondoljak, hogy ez a norma, es minden ferfi ilyen eletkeptelen, akiknek fizetni kell szexert.
2018. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
56%

#21


Nincs szakállam és nem is lesz, minden másnap borotválkozom, nem szeretem a szakállat. Fodrászhoz átlag másfél havonta járok, és nem a gagyi "egyszázasé" változatnál, hanem olyannál aki elég profi.


Ruhám kevés van, de azok legalább makulátlanok, általában forgóban viselem őket, míg az egyiket mosom-szárad, addig a másikat hordom.


Igazából nem is a külsőmmel van a baj, hanem hogy szociális szorongásom van és félek pl. kezdeményezni másoknál, tartok a megítéléstől meg ilyesmik. Sajnos ez nagyobb probléma, mint bármi más.

2018. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
0%

# 23


Sokan azért járnak, mert a barátnőjük közli mindenre szinte, hogy az "fuj, gusztustalan" és csak 1 maximum 2 pózt "enged", minden mást nem...

2018. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
100%
Max a tiéd. :D
2018. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
0%

#25


Akkor biztos nem emiatt van a sokmillió megcsalás, félrelépés, prostizás-selyemfiúzás, hogy valamelyik fél nem akar semmit, csak 1-2 pózt max és minden más "fúj", vagy csak havi kétszer, mert "legyen elég annyi is, nem vagyunk állatok" vagy valami ilyesmi.

2018. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, hogy közbeszólok. Én teljesen megértem, hogy sokkal jobb barátnővel szexelni, a jóképű férfiaknak nincs szüksége prostikra, a prostik is csak a pénz miatt csinálják és nem élvezik az egészet, minden elhiszek és megértek, amit itt felvázoltatok. De ha egyszerűen nincs más választása egy embernek? Ez nem úgy megy, hogy 25 éves koromig egyetlen egy nőt sem találtam, aki vonzódott volna hozzám, aztán hoppá, hirtelen be fogok jönni nekik. És nem csak miattuk csinálom azokat, amiket felsoroltam, magam miatt kezdtem el, mivel kórosan sovány voltam középiskolásként, aztán amikor azt hittem, hogy évek kemény munkájával elértem valamit, akkor közlik velem a nők, hogy tök átlagos alkatom van és nem ártana sportolni valamit (miközben négy éve edzettem már és nem úgy láttam magam a tükörben, mint aki egy löttyedt átlagos gyerek). Ez nagyon el tudja venni az ember kedvét. Minden más terén is van egy alap igényessége a férfiaknak, de azt kár tagadni, hogy a divatos ruhák, a formára vágott és belőtt séró, az ápolt szakáll a nők miatt vannak.


A kedvencem, amikor az itteni válaszolókhoz hasonló lányok jönnek azzal, hogy fujj fujj prosti, mekkora lúzer férfi, inkább keresne rendes barátnőt, aztán meg ha próbálkozol náluk (akár azelőtt, hogy bármi mást tudnának rólad), akkor jaaaj nekem nem jössz be, nem vagy elég izmos, nem vagy az esetem, túl lányos az arcod stb. stb. Szóval erről ennyit.

2018. aug. 31. 11:58
 28/83 anonim ***** válasza:
68%

#27


"Ez nem úgy megy, hogy 25 éves koromig egyetlen egy nőt sem találtam, aki vonzódott volna hozzám, aztán hoppá, hirtelen be fogok jönni nekik."

Miért ne? MINDENKINEK úgy működnek a párkapcsolatok, hogy egy ideig nem volt, aztán utána meg mégis lesz... Legjobb barátom 26 évesen talált először olyan lányt, akivel tetszettek egymásnak (pedig abszolút nem ronda vagy idióta vagy problémás srác), akkor vesztette el a szüzességét. Mi ebben a nagy cucc?


"közlik velem a nők, hogy tök átlagos alkatom van és nem ártana sportolni valamit (miközben négy éve edzettem már és nem úgy láttam magam a tükörben, mint aki egy löttyedt átlagos gyerek). Ez nagyon el tudja venni az ember kedvét."

Miért? Nekem is szóltak már be, hogy sportolhatnék többet. Nem vette el a kedvem attól a mozgástól, amit magamért csinálok és élvezek...


"az itteni válaszolókhoz hasonló lányok jönnek azzal, hogy fujj fujj prosti, mekkora lúzer férfi, inkább keresne rendes barátnőt, aztán meg ha próbálkozol náluk (akár azelőtt, hogy bármi mást tudnának rólad), akkor jaaaj nekem nem jössz be, nem vagy elég izmos, nem vagy az esetem, túl lányos az arcod stb."

Ezt meg nem teljesen értem. Nem kéne olyan pasi, aki prostizott. Ettől még miért kellene, hogy bejöjjön nekem az összes férfi, vagy legalábbis bármilyen?

Itt komolyan nem értem a logikai összefüggést.

2018. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:

Szerintem te kérdező, egy túlérzékeny kis ripacs vagy...:D


Nem a külsőd miatt nincs nőd. Ezt jegyezd meg. ;)


+1: [link]

2018. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:

Dehogy így működnek a párkapcsolatok, egy nagyon nagyon vékony rétegnek nem volt még párkapcsolata vagy alkalmi kapcsolata 25 évesen, a legtöbb már jóval korábban részesült benne.


Az utolsó bekezdésben nem tudom mire gondoltál, de én arra utaltam, hogy csak egymásra mutogattok, hogy majd te is tetszeni fogsz valakinek, nincs veled semmi gond stb. aztán az a valaki sosem érkezik meg, csak egy végtelen körforgás alakul ki.

2018. aug. 31. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!