Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a fizetés amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a fizetés amitől egy átlagos nő “hanyatt esik”?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul, hogy mekkora az a havi jövedelem egy férfi esetében amire egy átlagos helyzetű magyar nő felfigyel.

Tudom, hogy nem (csak) ez a szempont párválasztásnál, de valamennyit számít.


A konkrét kérdés ma fogalmazódott meg bennem. Egy népszerűbb plázában jártam, az egyik drágább sminkes boltból kijött egy fiatal pár (huszonéves kor eleje). A lány nagyon szép arcú, fekete hajú, jó alakú. Tipikusan jó csaj, hirtelen azt hittem ismerős egy műsorból, de csak hasonló volt. A srác egy fejjel magasabb nála, vékony, görnyedt testalkatú. Úgy értelmesnek tűnt, de például jóképűtől nagyon messze volt. Egyszóval nem csak a lányhoz képest nem nézett ki jól, hanem az átlag férfihoz képest sem.

A lány mégis olyan csillogó szemekkel nézett a srácra, mint ha egy félisten lenne.

Nem mondom, hogy ennél a párnál konkrétan a pénz lenne a lényeg, de akár lehet is.


A kérdés, hogy mennyi pénz/jövedelem kell ahhoz, hogy egy átlagos helyzetű nő elcsodálkozzon rajta.


Körülbelül lehet ezt csak megmondani, de mennyi lehet az alsó határa ennek? (Felső határ fizetésben nem igazán van ilyen szempontból). Nettó 200 nyilván nem elég, mert relatív sokan keresnek ennyit. 4-500? Esetleg több?


És mégegyszer, nem szeretnék általánosítani, tudom, hogy ez sokaknál nem mérvadó. Légyszíves olyan válaszokat ne is írjatok, hogy “engem egyáltalán nem érdekel mennyit keres”.



2018. aug. 31. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
90%

A férjem 10/8-as. Én 10/6-os. Ő havi nettó 400-at keres,én 150-et.

Ennek ellenére nem gondolkodtam miért vagyunk együtt. Tán mert szeretjük egymást?

2018. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó: Hát nem érted? Azért vagy vele, mert jobban keres és jobban néz ki nálad!

Hát itt minden srác megmondta, hogy a nőknek mindig jobb kell, mint saját maguk.

2018. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gyűjtsél össze még egy kis pénzt, aztán vegyél magadnak egy csinos, butuska körmös csajt, ha ez az álmod.
2018. szept. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
16%
Nem irigykedek sikeresebb férfiak miatt, nem enge..csalnak meg.. csoroval ha össze jön valaki tudja csak saját maga miatt.. de az egzisztenciás férfiakat tucat számra csalják , sokszor nem is tudnak róla , ráadásul magam fajtákkal . Na ez a cink , nem a fizu!
2018. szept. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

Alberlet kezelessel foglalkozom. A lakasok havi 200-300e ftosak budapesten.

Van hogy idos ur fiatal novel jon. Most 3 aktualis van ilyen .

Idos ur, de a parja is jol keres. Havi 300 alberlet 14 millas kocsi de uj, epitkeznek eppen. Ehhez 1.5 milla havi kell.


Masik.

Idos ur a csaj nekem nem kene de nagy mell. Itt az ur nem lakik ott.

Havi 240 alberlet plusz rezsi, a no nem dolgozik, kapott egy range rovert szalonbol (lehet nezni 30 korul van), becsbe jar a no vasarolni,

Havi 2 milla is keves, van az 5-8 is.


3. Kozepkoru srac de jol karban, o most koltozott el atmenetileg volt ott, neki is csinos fiatal noje volt.

Fizeteset nem tudom, 2 evig volt alberletben mire talalt megfelelo ottgont maganak 170m-ert vette. Gondolom nem havi 400bol dobta ossze :)


Havi 400 korul keres egy jobb segedmunkas budapesten, egy jobb asztalos 5-600,/egy maganzo parkettas meg 800-1.2 kozott. Villanyszerelo 700-900.


Ezek a szakmak lenezettek tehat gondolhatod hogy nem ez lehet az alom.

2018. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
A világ összvagyonát összeszámolva is kevés lenne az az érték...
2018. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
95%

Az atlagos nok nem a penzed miatt vannak veled es nem a penzed miatt szeretnek.

A megvasarolt nok (parkapcsolat alcaja alatt) igen.

2018. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
95%

Amugy erosen gyanakszom, hogy az ilyen kerdeseket feltevo es ilyenekrol kommentelgeto ferfinak meg nem volt baratnoje soha. Kerdezo csak arra kivancsi,hogy atlagos helyzetu, atlag feletti kinezetu csajoknak mi kell. Az mindegy, hogy a belsejuk rohad, csak legyen kit mutogatni a haveroknak meg d*gni, abban a tudatban, hogy egy luxus prosti olcsobb lenne, de igy legalabb mindenki irigykedhet.

En amugy atlagon felulien nezek ki masok szerint (so important...) es a baratom is. Extra info, hogy en sanszosan tobbet fogok keresni, mint o (meg tanulo vagyok, de a szakunkbol kifolyolag az enyemmel sokkal konnyebb jo penzt keresni). Nekem a celom az, hogy magamat tokeletesen el tudjam tartani es jol eljek, es akkor ohm... tudod... szerelem es szimpatia alapjan valogathatok ferfiak kozul, akikben valami vonzot latok. Nok annyiszor el vannak hordva itt, hogy milyen felszinesek, de ti keresitek azt a reteget! A tobbseg pesig nem ilyen. Baratnoim legtobbje arrol almodozik, hogy talaljon egy kedves es megbizhato ferjet. Nem az lebeg a fejukben, hogy "havi 1milla fizu es Brad Pitt kulso". :(((

2018. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért érdekel, ha valaki mondjuk havi 1.5 milliót keres, hogy mondja meg, hogyan, mivel, hogy én is-én is.


De ez a felfogás tényleg olyan, mintha időgéppel csöppentek volna közénk a kérdezőhöz hasonlóak. Szerinted ha lehetne választani, hogy mit akarok, A) a lottóötöst, B) egy pasit, aki megnyerte a lottóötöst, akkor mi a búbánatos lóphaszért tennék be egy idegen fószert magam meg a pénz közé?

2018. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
130 nettó felett már nagyon jó vagy
2018. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!