Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a fizetés amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a fizetés amitől egy átlagos nő “hanyatt esik”?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul, hogy mekkora az a havi jövedelem egy férfi esetében amire egy átlagos helyzetű magyar nő felfigyel.

Tudom, hogy nem (csak) ez a szempont párválasztásnál, de valamennyit számít.


A konkrét kérdés ma fogalmazódott meg bennem. Egy népszerűbb plázában jártam, az egyik drágább sminkes boltból kijött egy fiatal pár (huszonéves kor eleje). A lány nagyon szép arcú, fekete hajú, jó alakú. Tipikusan jó csaj, hirtelen azt hittem ismerős egy műsorból, de csak hasonló volt. A srác egy fejjel magasabb nála, vékony, görnyedt testalkatú. Úgy értelmesnek tűnt, de például jóképűtől nagyon messze volt. Egyszóval nem csak a lányhoz képest nem nézett ki jól, hanem az átlag férfihoz képest sem.

A lány mégis olyan csillogó szemekkel nézett a srácra, mint ha egy félisten lenne.

Nem mondom, hogy ennél a párnál konkrétan a pénz lenne a lényeg, de akár lehet is.


A kérdés, hogy mennyi pénz/jövedelem kell ahhoz, hogy egy átlagos helyzetű nő elcsodálkozzon rajta.


Körülbelül lehet ezt csak megmondani, de mennyi lehet az alsó határa ennek? (Felső határ fizetésben nem igazán van ilyen szempontból). Nettó 200 nyilván nem elég, mert relatív sokan keresnek ennyit. 4-500? Esetleg több?


És mégegyszer, nem szeretnék általánosítani, tudom, hogy ez sokaknál nem mérvadó. Légyszíves olyan válaszokat ne is írjatok, hogy “engem egyáltalán nem érdekel mennyit keres”.



2018. aug. 31. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit átlag feletti nő vagyok, 30 körüli férfiak érdekelnek Bpn. A többség 400 körül keres nettóban, nincsenek extra igényeim, tudom, mennyiből lehet megélni bpn saját lakásban, ez a 400 már bőven fedezi azt az életvitelt, amilyet én szeretnék(napi 8 óra munkával persze), sőt, túl is szárnyalja.


Erre azt mondom, jó, mert ez az átlag.


600tól nagyon jó, 800tól ejjha, egymillától esnék asszem hasra, de csak, ha nem vállalkozó és csak napi 8 órát tesz bele heti 5 nap.


Inkabb kevesebbet keressen, de ne dolgozzon túl sokat.


Egyébként 150-200tól jönnék össze 30 körüli férfival, és egy szavam nem lenne, hogy csak ennyit keres. Én már a 400at is rengetegnek tartom, hiába ez az átlag.

2018. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
#58 ezt az ide irogato es boldogsagukat a megvasarolhato noktol fuggove tevo fiukak soha nem fogjak megerteni. A FERFI nem a penztarcaja tartalmanal kezdodik.
2018. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
0%

#58 sajnos volt, nem is kevés. Én speciel tapasztalatból írok választ. Szó nincs itt arról, hogy minden átlagpasas szupermodell cicimacát akar maga mellé. Az a gond, hogy már egy átlaglánynak is akkorák az elvárásai, mint egy ilyen topmodellnek, szimplán azért, mert sokkal több a férfi, mint a nő.

Így aztán végképp semmi értelme az egésznek...

2018. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
47%

Hát megnéztem a Nádai Anikót, hogy képbe legyek a kérdező mitől volt elájulva a csajtól és majdnem telibe hánytam a képernyőt!


Nagyon csúnya! Teszem hozzá szerintem!


Erről ennyit, hogy 10/9 a pasi meg 10/5 :-)


A "jó nő", a "jó pasi" szubjektív! Hiába esik pl Nádaitól 10 ből 8 férfi hasra ha nekem nagyon csúnyának hat! Nekem másmilyen nők jönnek be! Innentől számomra- mivel ugye én választok magamnak párt és helyettem nem a Józsi vagy a Béla vagy Feri - így én azt láttam volna, hogy a plázából valami atom ronda nő jött ki a pasijával! A pasikat pedig soha nem nézegettem a csajok mellett, mivel kit érdekel?


Most őszintén....én jobb vagyok? Oké gondolhatnám, de itt mindenki elsiklik egy lényeges kérdés felett! Akkor miért nem velem van és miért annak a pasinak az oldalán?


A kérdésre a válasz pedig aki a fizetésemtől hanyatt esik az általában egy éjszakás ürítésre használom! mert arra való...egy kategória a kocsimmal, szórakozással, nyaralással pénzért vehető élvezeti cikk!

2018. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!