Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette? Ha beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette? Ha beszélget egy nővel, akinek van férje, barátja, akkor.

Figyelt kérdés

A nő nem győzi mondogatni, hogy a férjem, a barátom, gyerekem, stb. Illetve ilyen esetben megjelenik a dúvadként viselkedő barát/férj, egyszerűen képtelenség a kommunikáció az illető nővel.

Tényleg ennek kéne a központi témának lenni eltérő nemeknél, hogy: dgunk? Vagy ezt csak az egyszerűék látják így?

Az ilyen nagyon féltékeny, mindenféle komplexusos férfiak hogy érzik magukat, amikor a barátnőjük elmegy dolgozni napi 9 órában, xyz kollégákkal?



2018. szept. 12. 08:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkit lenézel, ostobának tartasz. Egyedül magadat tudod tisztelni és a saját véleményed számít. Az ilyen minek kéri más véleményét? Csak okoskodni jöttél pedig fogalmad nincs az életről.
2018. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy korábban is írták: ha valaki párkapcsolatban/házasságban él, az ideje nagy részét párjával/családjával tölti. Ha akarna se tudna úgy mesélni a programjairól, élményeiről, hogy ne legyen(ek) benne.

Szerintem te kezeled kicsit kiemelten ezt a kérdést, ezért érzed ennyire kirívónak a tényt, hogy valaki szóba hozza. Vagy féltékeny/magányos vagy, vagy akarsz valamit az illetőktől, vagy valami más ok miatt, ezt neked kellene tudnod, ha őszintén átgondolod.

Egyébként én is értékelem, ha valakinek vannak más céljai, tervei, hobbijai, és nem csupán a párkapcsolatából áll az élete, ugyanakkor nem kezelem lekezelően azokat sem, akik számára ez az élet értelme.


Az pedig, hogy pár férfi idióta... hát, van ilyen. Nők közt is vannak, akik nekimennek annak a csajnak, aki csak egy "sziát" mondott a párjuknak/férjüknek.

2018. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%

Az a helyzet, hogy sok nő igenis élvezi, hogy házas/kapcsolatban lévő férfiak taperoljak, udvarolnak neki.


Ehhez két ember kell és minden egyes nap látok ilyen "párokat" a munkahelyemen.

2018. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

Nekem pont a másik irányból szúrt szemet a dolog, nőként. Elkezdek beszélgetni egy férfival és ha valahogy elejtek egy utalást a páromra, az illető lógó orral távozik. :D Nemrég volt egy elég bizarr eset, egy tanfolyamon pár nap elteltével az egyik csoporttárs szóba elegyedett velem, nagyon érdeklődő volt, beszélgettünk egy félórát, amikor valamivel összefüggésben meg kellett említenem a páromat, a pasas erre látványosan csuklott egyet, kimeredt szemekkel rám bámult, pár másodperc csönd, utána egy nagyon hangsúlyos "Igeeeen?", - mintha valami olyan elképesztő dolog lett volna az említett teljesen hétköznapi esemény, aztán pont kezdődött az előadás és onnantól a fennmaradó napokon már csak egy-egy köszönésre vagy annyira se tellett lelkes "érdeklődéséből". Ez eléggé abszurd volt, annyira látványosan ez vágta el a beszélgetés fonalát. Bennem meg az maradt kérdés, hogy ha ő valójában emberileg nem érdeklődik a beszélgetőpartner iránt, csak amiatt beszélget vele, mert a felszedését remélheti, akkor milyen kapcsolatot vár ettől? Mit remél valakitől párkapcsolatban, akivel szóba se állna, ha az nem lenne felcsíphető? :D

Egy hasonló eset, nem egyszer jártam úgy, hogy vittem valamit férfi ismerőseimnek, amiről megjegyeztem valamikor, hogy szeretik. Pl. sütöttem sütit, valakinek nagyon ízlett, amikor sütöttem megint, akkor vittem egy szeletet neki. És olyanokba futottam bele, hogy pl. az illető írt egy köszönő levelet, amiben legalább ötször kihangsúlyozta, hogy ők (többesszámban) mennyire finomnak találták. Pedig egy szelet nem az a mennyiség, amiből egy hadsereg jól lakik, szóval nyugodtan írhatott volna csak magáról.

Ez a kérdésed a másik oldalról: miért gondolja valaki egy gesztusról, hogy az férfi mivoltának szól? Miért nem lehet annak venni, ami: egy baráti gesztus, nemi vágyak nélkül?

2018. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

#14

Ismerős :D

Új munkahely, kollega kérdezget, mióta élek a környéken, mondom nemrég óta, kérdezi egyedül költöztem-e, mondom nem, hanem a párommal.... Erre dettó ugyanaz a reakció, amit leírtál :DDD

2018. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ezt férfikén is meg tudom erősíteni, sajnos ez rendszeresen előforduló dolog.

A munkahelyemen az új kolléhanőkre rögtön rástartol egy csapat kiéhezett vadkan. Ugyanaz a falka minden esetben, vagy 10-15 pasi.

Kedveskedés, túlzásba vitt udvariasság, áééandó kontaktus keresés, indolkatlan találkozások.

A párom nagyon csinos szép arcú nő. Amikor odajött a céghez dolgozni körberajongta a falka. Amikor megtudták hogy az én párom és nem kapható egy laza szexre rögtön hátatfordított mindegyik, még az ajtót sem nyiják ki előtte.

A csúnya vagy kövér kolléganőkön átnéznek mint egy üvegfalon.

A kérdezőnek talán az a baja hogy ha bepróbálozik ezeknél a nőknél akkor mintegy pajzsként és a miheztartás végett megemlítik hogy párjuk van. Talán elsősorban emberként kellene közeledni nem úgy mint egy kiéhezett kan, akkor nem lenne probléma ha a párjukról beszélnek.

2018. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16 nak


Igen a túlzásba vitt kedveskedés és hasonlók, ezek annyira szánalmasak az össze ilyen megnyilvánulás. Ua. mint amikor a dohányboltba, vagy bárhova csak azért járnak be a pasik, hogy az eladót hülyítsék a nyálasabbnál nyálasabb dumákkal heteken át :-)

DE:

egyiknek sincs annyi vér a f...ában, hogy egyenesen azt mondja :

őrülten szimpatikus vagy, eléd jönnék ida, ha végeztél, elfogadsz egy meghívást fagyizni egy cukrászdába (nem pubsörözés, nem plázábamutogatás és nem mozi :-)

És kb 1 percen belül kiderül hogy A vagy B. És ennyi.

Ha megy fagyizni, akkor ok, ha nem kölcsönös szimpátia, akkor meg továbblépek. De ha B, az derüljön ki minél hamarabb. Nem hülyítem saját magamat sem heteken át, hogy hátha majd !! megfűtöm és bejövök neki.

Ez baromság.


Nekem ha egy lány szép, akkor nem csak addig teszem a szépet neki, míg le nem döntöm.

2018. szept. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16, nemnem.

Pont nem ez. :)

Lényegében csak arra irányult a kérdésem, hogy miért nem képesek az emberek a nemüket, vágyukat, stb a háttérbe helyezni, ha beszélgetni akarnak egymással?

Én mindig is jobban kijöttem a nőkkel, de egyszerűen képtelen vagyok bárkivel is beszédbe elegyedni, mert megjelenik vagy a férj, barát, vagy a hölgyemény túlgondolja azt, amiért közeledek hozzá.

Csak beszélgetés, semmi több.

2018. szept. 14. 05:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!