Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik úgy a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy a csaj mintha érdekelném ha közben van barátja?

Figyelt kérdés

Nem tudom, nagyon furcsa. Gyakran szóba áll velem és úgy néz, hogy nem tudok nem arra gondolni, hogy nem tetszem neki. Nem csak miközben beszélgetünk, a periférikus látásommal látom ha épp másra "figyelek".

Más csajnál ha ezeket tapasztalom akkor tudom, hogy nekik nagyon tetszem (tudom mástól, hogy bejövök neki például). Gondoltam már rá, hogy csak én látok bele többet, de mindig rájövök, hogy ennyire vak és naiv nem vagyok.

Ő bejön nekem, de így, hogy tudom, hogy foglalt nincs merszem bepróbálkozni, de őszintén ha belegondolok más nője számomra kicsit tabu.

Egyszer már sikerült más csajával ágyba bújnom párszor, de ott nem tudtam, hogy van barátja a csajnak, ha tudom biztosan nem próbálkozok be.

Más is járt már ebben a cipőben, és ha igen végül mi lett?



2018. szept. 13. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van a 78%-osnak. Mikor kétszer dagadtabb voltam, akkor is kedves, vidám, mosolygós voltam. Senki nem akart tőlem semmit. Pár 10-est leadva ugyanúgy kedves vagyok éa mosolygós, most már rám kattannak. És egy dolog változott: bejövök nekik. Tehát ők döntik el, hogy kitől vesznek egy mosolyt kezdeményezésnek.
2018. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most akkor érdekled a csajt, vagy mikor vele beszélsz, érzed, hogy nem tetszel neki? Elég zavaros a mondandód.
2018. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azt tapasztalom, hogy tetszem neki mikor beszélek vele vagy ha egy légtérbe vagyunk, viszont elbizonytalanít, hogy van barátja. Azonban mint mondtam annyira vészes pasi sem vagyok, hogy nincs esélyem, hogy tényleg tetszem neki, és a csaj nem kizárt, hogy kapható volna egyébként mint a másik, csak az én önbizalomhiányom nagyon nagy mértékben meggátol úgy en bloc a csajozásban. Az utóbbi időben, mióta én megváltoztattam a külsőm, felnőttem már nem az a kisfiú vagyok (külsőre) mint régen, viszont belül ugyanolyan bátortalan vagyok.

Magyarul nem tudom melyik énemnek adjak igazat.

2018. szept. 13. 16:46
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, ha így érzed, simán lehet, hogy tetszel neki. Viszont attól még nem biztos, hogy akar is tőled valamit. Nekem volt olyan, hogy volt párom, mégis ösztönösen elkezdtem vonzódni egy emberhez, aki ezt megérezte. Nem másztam rá, nem kezdeményeztem, nem adtam nyílt jelzéseket, viszont mivel muszáj volt egymással kommunikálnunk munka miatt, és oda-vissza működött a kémia egyértelmű volt mindkettőnknek, hogy mi a szitu. Egy idő után be is próbálkozott, de hárítottam, vagyis csak úgy reagáltam le, hogy mondtam, hogy oké, hogy bejövök neki, ő is bejönne nekem, ha nem lenne párom, de van.Megértette, és ennyiben maradtunk. A vonzalmam attól még továbbra sem múlt el. Nem bámészkodom rajta, nem hívom fel, nem chatelek vele, semmi, de ettől még érzem, hogy jó pasi, és ennyi.


Szerintem ha van barátja hagyd őt. Én sem örültem, hogy bepróbálkozott a férfi, - bár az egómna jól esett,

2018. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi lehet a mi esetünkben is mint ahogy te jártál.

Nem fogok bepróbálkozni nála, 100%. Majd lesz nekem is normális barátnőm.

2018. szept. 13. 19:09
 16/16 anonim ***** válasza:

"más nője számomra kicsit tabu."

Aranyapám, írd ki ezt a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriába. Oda való. Felnőttek /valódi felnőttekről beszélek) a lőtéri kutyát sem érdekli, hogy egy potenciális partnernek van-e kapcsolata, vagy nincs. (Itt most nem a házasságról beszélek.) Rengeteg ember él olyan kapcsolatban, ami csak azért van, hogy elmondhassa, van valakije, közben meg alig várja, hogy megtalálja az IGAZIT.

Ez a tabu téma nagy maszlag. Kísértések, próbálkozások mindig lesznek. Még az 50-es feleségemnél is bepróbálkoznak legalább heti egyszer. És ez így helyes. Ezek a próbálkozások tartanak engem a topon. Nem érted, ugye? Pedig egyszerű. A feleségem hűsége az én kezemben van. Amíg én vagyok számára a föld legnagyszerűbb pasija, amíg igazi nőnek tudja magát mellettem érezni, addig biztonságban vagyok. De jaj nekem, ha hagyom leesni fejéről a királynői koronát, azonnal veszélybe kerül az én királyságom is. Érted? Ha széppé tudod tenni a párod életét, akkor tudja ő is viszonozni ezt.

A csaj pasija vagy a topon van, és akkor nem rúgsz labdába, vagy fiatal, tapasztalatlan, és azt hiszi, minden megy magától. Ebben az esetben pedig semmibe sem kerül elcsábítanod a barátnőjét. Csak ne feledd, megtartani nehezebb, mint megszerezni.

2018. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!