Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire írhatta ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire írhatta ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást személyesen is. Azt írta hogy azért ír nekem, mert szeret velem beszélni. Aztán egyszer elköszönéskor azt írta hogy puszillak, utána írta hogy véletlenül írta ezt.
2018. szept. 17. 13:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Semennyire nem vagyok nyitott rá. Semmit nem reagáltam rá.
2018. szept. 17. 14:07
 12/15 anonim válasza:
100%

#8. Nem is összejönni akar veled, hanem megkettyinteni, egyszer vagy néhányszor. Hidd el, voltam ilyen helyzetben!


Ha meg "semennyire nem vagy rá nyitott" , akkor ne tartsd vele a kapcsolatot, mert ő nem így gondolkozik.


Hogy lehet puszillakot véletlenül írni???? Tipikus pasi szöveg... Véletlenül szívecskét küldtem...

2018. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel egy olyan pasi akinek van barátnője, senkinek nem leszek egy pótlék.
2018. szept. 17. 14:15
 14/15 anonim válasza:
Akkor meg ne beszélfess vele!!!!!
2018. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyilván szimpatikus vagy neki és könnyen lehet, hogy akar is tőled valamit... Ahogy az írásodból kiveszem, te is ezt szeretnéd ...
2018. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!