Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék szert 1 kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék szert 1 kis önbizalomra?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim szerint és több lány szerint is jó pasi vagyok.Szálkásan izmos magas és nagyonsokat edzek ,hogy jól is nézzek ki. Adok magamra és igényes ruhákba járok ,de nem azokba a drága cuccokba csak átlagosba.

A baj csak az ,hogy hiába mondják nekem ,hogy jól nézek ki igazából az eredményét nem látom:S A nőknél nem merek annyira kezdeményezni vagy ha próbálkozom is általában sikertelenül. Sokszor az is előfordul ,hogy mivel úgy öltözök mint egy teljesen normális ember azmiatt küldenek el ,mert nem követem a most "menő" divatot. Jelen pillanatban még tanulok később egyetemre szeretnék menni viszont ez melett folyamatosan dolgozom is . Szóval amit veszek ált saját pénzből:)

Az átlag akiknél próbálkozni szoktam 16-18 éves ,de valamiért mindig csak kudarc és ez eléggé elszomorít


Hogy tudnék ezen javítani? :S


18/F


2010. jún. 22. 21:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
amit leírtam igaz:) ezekszerint a 2. van jelen pillanatban érvénybenxD
2010. jún. 23. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!