Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beleszeretnél valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretnél valakibe, mennyire befolyásolna, ha nő/férfi családja elég problémás lenne?

Figyelt kérdés
Ok lehetne arra, hogy mégse akarj együtt lenni az illetővel?
2018. okt. 1. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Semennyire nem befolyásolna. Vele leszek együtt, nem a családjával. A családját nem, de a párját meg tudja válogatni az ember. Nekem is vannak/voltak ilyen téren problémáim és ha valaki emiatt nem akar velem lenni akkor jobb is, ha megmondja már az elején. Számomra ez pont annyira kiábrándító lenne, hogy ne bánkódjak miatta.
2018. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Jobban kívánom a 3,14nát annál, hogy kiakadtak ilyenen. Gyalulni akarok.
2018. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Semennyire.
2018. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik olyan ember, akinek ne lenne valamilyen szinten problémás a családja, legalábbis én nem ismerek egy ilyet se (vagy csak én mozgok fura körökben). Mindenesetre egy bizonyos szint felett (vagy alatt?) engem semennyire sem befolyásolna, amíg a mindennapi életünkre nincs hatással, csak karácsonykor meg szülinapokkor találkozom a problémáikkal, addig tőlem aztán bármilyen bajuk lehet.
2018. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Engem hagytak már el a családom miatt, azóta függetlenebb vagyok, és ha most visszatérne, és azt kérné, hogy próbáljuk meg újra, nem kapna új esélyt, mert akkor, amikor én próbáltam tenni kettőnkért, hogy megoldjuk azt a nehéz helyzetet, gyáván megfutamodott. Szóval ha van kilátás arra, hogy a családtól elég függetlenek tudunk lenni, akkor meg tudnánk oldani, ha akarnánk. Az én családom is elég problémás, szóval...
2018. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Kevesse szamit. Fontosabb hogy ne lakotelepi legyen a csaj.


De a csalad is szamit mert sokmindent hoznak otthonrol.

2018. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem befolyásolna. Exem huga pl egy iszonyatosan undorító személyiségű nő volt. Mindenkit egy szar darabnak látott persze saját magán kívül. Engem is oltogatott az exemnek. Meg a szülői példa nagyon befolyásolja a szeretett ember jellemét, mert ezeket a dolgokat kapja útravalóul. Nagyon sokat számít a családi háttér.
2018. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze, a szülői példa nyilván befolyásol, de ha ennek a negatív hatásai nagyon tükröződnek az illetőben, akkor eleve nem nagyon jön szóba kapcsolat.

Én inkább arra a szitura gondolok, amikor nagyon szeretsz valakit, de a családja elég gáz.

Ha mindennapi a kapcsolat velük/részei a mindennapi életnek, az nyilván nem OK, de most arra gondolok, hogy adott egy nem túl jó családi háttér, egyebeknek a pasi/nő teljesen független tőlük, de azért nyilván kapcsolatban van velük, mert hát mégis csak a családja.

2018. okt. 1. 23:28
 9/13 anonim ***** válasza:

nálam egy bizonyos kör felett kezdett nagyon is számítani.


nem mindegy ugyanis, mi esett az illető fejére gyerekkorában: egy üveg lekvár (nagykés, húsvágó bárd, kisbalta), vagy a Dante összes.

2018. okt. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* kör = kor
2018. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!