Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnevetségesebb indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnevetségesebb indok vagy úgymond dolog amit itt-ott hallottatok vagy láttatok, hogy kizáró ok valakinél párkapcsolati szempontból? (Akár itt az oldalon mi volt a legdurvább. )

Figyelt kérdés

Nektek mi az ami kizáró ok?


Nekem például a legdurvább az volt, hogy valakinél a húsevés kizáró ok :D


2018. okt. 25. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
Én vegán vagyok, és bár a barátom eszik húst (régebb óta vagyunk együtt, mint ahogy áttértem volna erre), ha szingli lennék, semmiképp nem kellene húsevő férfi. Egyél te kecskesz.rt, se..fej.
2018. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Itt olvastam egyszer olyat egy ipari retardtól, hogy ha megtudja, hogy tetszik egy lánynak, akkor az a lány megcsúnyul a szemében :D Ez az igazi Darwin-díjas krónikus agybaj.
2018. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%

- horoszkóp

- műköröm

- mesefigurás / videojátékos póló viselése

- lapostalpú cipő

- foci mint hobbi

- nincs saját tulajdonú ingatlana

- kerekesszékes illetőt kidobni azért, mert így majd tuti nem megy fesztiválra a párjával (ez ismerősi körben történt)

- diploma (hiánya)

2018. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
177 cm alatti
2020. márc. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
#13, Ja értem, tehát szerinted egy bulizós, menőkés csaj vállaljon be egy kerekesszékes illetőt, viszont te dobnád, ha minecraftos pólót viselne vagy nem lenne saját lakása. Azzigen.....
2020. márc. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
# 15 felsorolta az általa hallott legnevetségesebb indokokat
2020. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne nevetséges az ok? Ha jót derül rajta a másik azt úgy hívják hogy nevetséges, függetlenül attól hogy teljesen jogos kizáró okokat kitalálni és alkalmazni. Szerencsére én nem bajlódom annyit a nőkkel hogy hallgassam a nyafogásaikat és kifogásaikat, megúsztam.

28/f

2021. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egymás utáni csajokkal. Nem vagyok elég magas,mondta egy igazán porbafingó csaj.

A másik túl magas vagyok. Egy átlag magas lánytól.

Am 173 vagyok.


Aztán ami igazán atom marhaság:mert kos a csillagjagyem ahogy bátyjának is aki alkesz és ezért.

2022. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem fura (bár mindenkinek vannak más szerint fura indokai... de nekem pl. a húsevés nem az, ha vki meggyőződéses vegetariánus):

- "nem volt a nőnek műkörme, pedig szerintem igényes nőnek van"

- "pelyhes világos szőrök voltak a nő arcán"

- "tájszólása volt"

- "amikor felajánlotta, hogy fizeti a részem, és én azt mondtam neki, hogy jaj, majd fizetem én, akkor HAGYTA"

- "szőr volt a mellkasán"

- "mert mérleg a horoszkópja"

- "mert nem szereti a Star Warst"

2023. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Nekem például a legdurvább az volt, hogy valakinél a húsevés kizáró ok :D"

Óó, ez rémesen enyhe azokhoz képest, amikkel én találkoztam már vagy személyesen, vagy az ismerősök, barátok elbeszélései által.

Sőt, ez a húsevős dolog még érthető is lehet. Akinek a húsevés - vagy akármilyen más ételek - kerülése elvi, értékrendbeli kérdés, annak ez persze, hogy kizáró ok lehet. Én ennél sokkal cifrábbakat is hallottam, és megéltem már. Talán a legnevetségesebb az volt, amikor online ismerkedtem a hölggyel, aki megkérdezte, hogy szoktam-e Dead by Daylighttal játszani? Nos, miután nemleges választ adtam, azonnal meg is szakított velem minden kapcsolatot.


#1 "Bedobom az enyém: nem tudom, hogy megérem-e az év végét!"

Remélem, megérted! <3


"Ez egyébként meglepő mennyi férfit hidegen hagy. Azért rákérdeznek, hogy ok, de azért szexelhetünk?"

Őszintén? Ezek azok a pasasok (férfinek nem tudnám nevezni őket), akik nem párkapcsolatot keresnek, hanem dugócimborát. Az ilyeneket kerüld el messziről, már csak azért is, mert annál, hogy egy darab lyukat, meg két mellet lássanak benned, te nagyságrendekkel többet érdemelsz!


#4 "3 év korkülönbség, mint kizáró ok."

Óóóó, ez manapság már óriási erkölcsi tabu. Az mondjuk rendben van, ha az egyik fél kihasználja a másikat, sokszor még a megalázás, bántalmazás, megcsalás is... de 3 év már fúúúj, milyen beteg...

Egyébként én tudok olyanról is, ahol másfél év volt az elháríthatatlan akadály. "Mert teljesen más életciklusban vagyunk, én már végzős vagyok, ő meg amikor végez, én már dolgozni fogok, így teljesen más lesz az életünk..." Rá egy hónapra ugyanez az egyén összejött egy évfolyamtársával. Nagy szerelem, boldogság, nagy tervek, család, minden... erre a csaj meg bejelentette, hogy ő egyetemre megy. Na, a srác azonnal szakított vele, mert ha a lány egyetemre megy, akkor már nem illenek össze, mert így túl nagy köztük a társadalmi kölönbség...


#12 Ez az "ipari retard" kifejezés tetszik. :D

Egyébként vannak ilyen beteg emberek, komoly személyiségzavarokkal, akik képtelenek normális, kölcsönös párkapcsolatot kialakítani.


#13 Ezek között azért van olyan, ami nem feltétlenül nevetséges kifogás. Ha valakinek nem tetszik a másik külseje, vagy nem szimpatikus a stílusa, az pont egy olyan dolog, ami alapvetően áshat alá egy kapcsolatot. És nem, ehhez nem kell felszínes bunkónak lenni. De azért a vonzalomhoz valamilyen szinten a külső is hozzájárul. Kinek több, kinek kisebb mértékben, de hozzájárul. Nyilván ezek olyan dolgok, amikben azért lehet kompromisszumokat kötni, meg amiken adott esetben lehet változtatni, de ha ezt az illető nem akarja, akkor most vagy olyannal jössz össze, aki így vagy úgy, de nem vonz, vagy egyszerűen nem jössz össze vele. Másik részük meg tényleg a vicc kategória, legelől a horoszkóppal.

2023. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!