Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kéne tennem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem. Beleőrülök?!

Figyelt kérdés

7éves kapcsolattal új munkahelyre kerültem. Jött egy pasi, aki úgymond elszeretett a páromtól. Én is hibás vagyok persze, de annyira úgy éreztem, hogy szeretem, hogy majd bele haltam. Sokat nevettünk, jól kijöttünk egymással, jól éreztem magam vele, a párom pedig az utóbbi időben nagyon elhanyagolt. Szakítottam a párommal és összejöttünk. Kicsit zavart, hogy csak szakmunkás, és hogy nem jó a helyesírása, de úgy voltam vele hogy nem baj az, szeretem és az a lényeg. Nem zavart, hogy mindig késett a találkozásokkor, sose hozott semmi meglepit, általában én vártam fornettivel. Kiderült, hogy nagyon szegény körülmények között él, szinte mint egy putri. Nem az, hogy szegények, de a macskaalom meg a macsja kajás tál a szobában van, meg olyan retek van, hogy még leülni sincs kedve sehová az embernek. Nagyon bunkók a szülei, de még ezt is elfogadtam. Három hónap után összeköltöztünk, de amióta együtt élünk egyre több minden zavar, néha idegesít benne pl: sokáig alszik, csúnyán beszél néha, netes játékokon játszik, bár sok vita után, már keveset játszik, gyerekesen viselkedik néha, nem egy az érdeklődési körünk és a szemléletünk az életről. Sokszor csak a munkáról beszélünk, úgy érzem, hogy ha nem egy helyen dolgoznánk, nem is lennénk együtt. Fontosak neki a haverok és szeret velük iszogatni, noha én is ott vagyok, úgy érzem én nem ilyen életre vágyok. Hiányzik a régi életem, a volt párommal szinte mindenben hasonlóan gondolkodtunk, sok mindenről tudtunk beszélgetni, sok közös témánk volt.

Találkoztam a volt párommal nem rég, és annyira rossz, hogy hiába voltam vele egy hullámhosszon és hiányzik, ami volt köztünk, úgy érzem a romantikus érzéseket elvette tőlem az új pasi a volt páromtól, de ezzel az újjal nem érzem, hogy lenne közös jövőnk. Már enni sem tudok, folyton azon agyalok mit kéne tennem, a volt párom újra kezdené velem, mert velem képzeli el az életét, és én sem tudom elképzelni, hogy ne legyen benne a jövőmben, viszont nem tudom, hogy helyre lehet e ezt már hozni, ha nem vagyok belé úgymond szerelmes, csak szeretem és hiányzik.


2018. okt. 26. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Ugymondka! Mennyi ideje ismerted az uj fiut amikor otthagytad a régit?
2018. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Igényesség level 99...😃
2018. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk a volt párod sem rendelkezhet túl sok önbecsüléssel, ha visszafogadna, miután "elszerettek" tőle.


- Lábtörlő ex, aki visszafogadná az őt érzelmeiben a földbe tipró nőt.

- Bunkó, más nőjére ráhajtó proli.

- Szakmunkás Tarzanokra gerjedő matrona, aki otthagyja a férfit, aki igazán szerette.


Szép hármas, mondhatom. :D

2018. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Először is ne őrülj bele, nem történt tragédia. Csak menttél az érzeseid után, ész nélkül.

Ez egy elég gyakori eset, amikor otthon épp nem a legjobb minden, vagy kihülőben vannak a dolgok, és akkor berobban az új inger az életedbe ami felráz, és azt hiszed megtaláltad azt ami hiányzott az élezedből... ez legalább olyan gyakori baki mint az impulzus vásárló, aki bedől a reklámoknak, kirakatnak otthon pedig rájön, hogy vett cucc bizony nem fogja magasabb szintre pörgetni az életét (a marketingesek bugiznak az ilyen emberekkért). De ahogy megjelent a tudatos vásárlók köre, úgy ezt a tudatosságot beviheted a saját életedbe!

Szinte törvényszerű hogy az új mindig akkor tűnik fel amikor otthon valami nem ok, vagy túl uncsi. De az új vajon tényleg jobb? Ilyenkor egy kicsit elgondolkodni és megvizsgálni mi hiányzik az életedből vagy mi ment félre. Sokszor kiderül, hogy az új fél sem jobb hosszú távon csak új. Mint a most megvett ruhának is örülsz, mert szuperdögös, de 2 hét után megunod azt is.

Ha így van akkor a hiba nem a fiúk an hanem benned van. Amíg értéket és tartalmat nem visszel a saját életedbe és ezt mindig külső félben keresed, addig 1 férfi nem fog boldoggá tenni!

2018. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát igen. Új seprű jobban seper és két szék közül a padlóra.

Viszont... Az vesse rád az első követ... :)


Van ilyen, ettől még nem vagy "rossz" vagy ilyesmi.


Egyébként ez hogy "az utóbbi időben a párom nagyon elhanyagolt" elég tág fogalom. Lehet hogy te is elhanyagoltad őt, nem? Velem is ez történt, 7 év után lelépett az életem párja egy szakmunkással. Csak ő jól csinálta, mert ő egy jólmenő vállalkozót fogott ki, nem egy csórót. Azóta gyerekük is van meg minden. Örülök hogy jól van, viszont bennem valami megváltozott. Azóta nem voltam szerelmes (ez 7 éve volt). Persze voltak nőim, most is van egy de nincs bennem olyan "nagy érzés" mint valamikor régen. És semmi komolyat nem is akarok, hisz bármikor dobbanthat a csaj, mindentől függetlenül. Ezért van szeretőm is az állandó kapcsolat mellett. Bocs az off-ért, csak azt akarom mondani, hogy ezek a dolgok nem visszacsinálhatók, mert ilyenkor az emberek belül megváltoznak.


Ezért nem érdemes újrakezdeni a régivel.

2023. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ilyenkor kell harmadikat választani.
2023. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!