Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya melleid vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya melleid vannak, akkor haggyuk is az ismerkedést. Mit gondoltok arról ha egy férfi igy gondolkozik?

Figyelt kérdés
Randiztunk párszor, legutóbb iszogattunk, beszélgettünk a szexről is, hogy ki mit szeret stb. Valahogy a mellekre terelődött a szó, én nem vagyok megelégedve az enyémmel és ezt ki is mutattam a beszélgetés során. Persze kíváncsi lett, és faggatott hogy mégis miért nem vagyok vele kibékülve. Aztán elmeséltem neki, hogy nem olyan mint az átlag nőknek, hanem kicsit fura, nem nagy, de lóg valamennyire, és hatalmas bimbóudvarom van hozzá. Ekkor láttam hogy csalódottá vált, és azt mondta hogy ne haragudjak, de szerinte neki erre nem állna fel/lelankadna szex közben. Utánna még beszélgettünk más témáról olyan erőltetett udvariassággal, majd fél óra múlva eljöttem haza. Azóta, 1 napja nem keres sehol. Amúgy a randijaink, úgy tűntek hogy nem szexkapcsolat kialakítására vannak kiélezve, hanem komolyan érdeklődött irántam. Valóban ennyire kapcsolatgyilkos hiba a nem tökéletes mell? Vagy el sem kellett volna mesélnem hiába faggatózott? Bár az első szeretkezéskor még rosszabbul esett volna nekem ez a reakció.
2018. okt. 29. 20:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, egy dolgot megtudtál: ezt a férfit, mint ember és mint nő nem érdekelted, csak a szexre hajtott.
2018. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%
Én ezért nem ismerkedem. Nagy és lógó mellem van, amióta kinőttek, lógnak, egy percig nem álltak. Ez van. Szerintem is jobb ez így, mint szex előtt, ne adj isten, utána mondja el, hogy amúgy undorodik, de azért megdugott, hogy ne bántson meg.
2018. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
3%
Női logika: ha nem tetszek neki akkor biztos hogy az a férfi hibája mert vannak neki IS elvárásai a testemmel kapcsolatban. Brávó... Plusz ha én magam se vagyok megelégedve a melleimmel akkor neki miért kellene? Hol itt a logika hölgyeim? Ja bocs, ti azt nem használjátok túl sűrűn.
2018. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 he84 ***** válasza:
100%
Nagyon tévedsz 9-es válaszoló, mert nem minden nő vár el nagy péniszt, mert az jobban fáj és óvatoskodnia kell vele a férfinak és a hüvelyméretek is különböznek. És nincs olyan hogy tökéletes.
2018. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

"úgy tűntek hogy nem szexkapcsolat kialakítására vannak kiélezve"


Úgy látszik, nem kellett volna annyit piálnia, mert eddig tudta előadni, hogy komolyat akar.

2018. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek van olyan dolog ami nagyon felizgatja/kiábrándítja...

Neki épp ez volt az. Szemét módon adta tudtodra ez tény.

Én például irtózom a férfi melltől (sajnálom) és tök jó, ha még azelőtt kiderül, hogy lekerülne a póló és látja az arcomon a megrökönyödést.

Nem működtetem volna, így jobb is, hogy több időt nem kell rá pocsékolni.

2018. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
38%

A legrosszindulatubbnak most hihetetlen mértékben igaza van!!! Tökéletes, korrekt választ adott, nem is értem miért lett lepontozva.

Kérdező, nem értelek, egy szinte idegennel, mert akit kb 6-szor láttál, az idegen, képes vagy a melleidről beszélni...Hol marad az intimitás? Nekem nem is kéne olyan pasi, akinek a szex és a melleim a téma akkor, amikor mégcsak egy pár sem vagyunk.

2018. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
64%
Mi érthetetlen ezen? Sokkal jobb így elmondani, mint szex előtt "inkább hagyjuk"-ra felöltözni.
2018. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%
Vagy esetleg kussolnod kellett volna. Annak a megítélését, hogy neki tetszik-e vagy sem, meghagyhatnád neki.
2018. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
60%
21.: igazi építő ember vagy. Cseppet sem világos, hogy annyira savanyú vagy saját magad miatt, hogy minden erődön azzal vagy, hogy más se legyen boldog. Szánalmas.
2018. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!