Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya melleid vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya melleid vannak, akkor haggyuk is az ismerkedést. Mit gondoltok arról ha egy férfi igy gondolkozik?

Figyelt kérdés
Randiztunk párszor, legutóbb iszogattunk, beszélgettünk a szexről is, hogy ki mit szeret stb. Valahogy a mellekre terelődött a szó, én nem vagyok megelégedve az enyémmel és ezt ki is mutattam a beszélgetés során. Persze kíváncsi lett, és faggatott hogy mégis miért nem vagyok vele kibékülve. Aztán elmeséltem neki, hogy nem olyan mint az átlag nőknek, hanem kicsit fura, nem nagy, de lóg valamennyire, és hatalmas bimbóudvarom van hozzá. Ekkor láttam hogy csalódottá vált, és azt mondta hogy ne haragudjak, de szerinte neki erre nem állna fel/lelankadna szex közben. Utánna még beszélgettünk más témáról olyan erőltetett udvariassággal, majd fél óra múlva eljöttem haza. Azóta, 1 napja nem keres sehol. Amúgy a randijaink, úgy tűntek hogy nem szexkapcsolat kialakítására vannak kiélezve, hanem komolyan érdeklődött irántam. Valóban ennyire kapcsolatgyilkos hiba a nem tökéletes mell? Vagy el sem kellett volna mesélnem hiába faggatózott? Bár az első szeretkezéskor még rosszabbul esett volna nekem ez a reakció.
2018. okt. 29. 20:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%

Engem (azt hittem) életem szerelme majd 2 évig kábított hogy minden rendben van a melleimmel, miközben az igényleten prosti exbarátnőjével kavart, mert neki nagy a melle (persze, a nő vagy 120 kiló, túlzás nélkül), mindezt a végén tudtam meg. Azóta megcsináltattam őket, nem emiatt de közre játszott.

Nézd a jó oldalát, időben kiderült hogy a pasinak nem jön be a te melltípusod, másnak meg ugye a kicsi nem tetszik vagy a lógós, stb, de jön más, aki szeretni fog :)

2018. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%
60 nő mellét néztem meg közelről, nekem teljesen mindegy milyen formájú, csak igazi legyen ne legyen mű. Ízlések és pofonok, de ha neki lelankad a nagybimbóudvaros melledre, akkor szerintem egyszerűen impotens.
2018. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes foglalkoznod ilyen fas'zkalapokkal aki a mellmérettel és formával foglalkozik. Az a gyanúm nem is a melleiddel volt a probléma csak egy kifogást talált hogy leléceljen mivel nem jöttél be neki más téren sem. Ahány nő annyiféle mell. Van akinek nincs is szinte udvara' van akinek közepes es van akinek nagyobb. Az a lényeg egészséges legyen a melled. Nem érdemelt meg téged es a melleidet sem... meg jo hogy nem kerult ra sor h megmutasd ennek a gyökérnek. Majd lesz akinek a melledell egyutt is kelleni fogsz.Nyugi.
2018. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%
Mindegy hogy kicsi vagy nagy, lóg, nagy a bimbó udvar stb.. csak természetes legyen! Imádom a csöcsöket!!!
2018. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ott rontottad el, hogy felhoztad hogy nem vagy megelégedve vele. Majd részletezni kezdted. Ezalatt a fiú fejében megjelent egy -valamikor látott- gusztustalan mell forma, amit összeegyeztetett a tiéddel, pedig könnyen lehet hogy teljesen másmilyen a tiéd az elképzelése szerint.

Ha nem szólsz semmit, lehet hogy úgy tetszel neki ahogy vagy.

2018. okt. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
96%

Nézd van akinek fontos van akinek nem.

Van egy kollégám akinek kb csak a tökéletes mell-segg kombó kell, mindenkit leszól akinek nem olyan. Ő maga egy elhízott (minplussz 15-20kg van rajta), arrogáns férfi.

Engem meg ezzel ellentétben nem igazán érdekel milyen apró testi hibái vannak egy nőnek. Sokkal jobban érdekel hogy milyen egy nő belsőleg és hogy passzolunk e ilyen szempontból.

F35

2018. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
44%

Akkora marhaság ilyet mondani.. lehet, hogy neki párizsi méretű bimbóudvar ugrott be, de minimum egy téliszalámiszeletnyi, a tiéd meg csak 200ftos nagyságú, amit te nagyon nagynak érzel, pedig csak kicsit nagyobb az átlagnál.


Szerintem itt félreértésről van szó.


Egyébként én is kaptám már a szeplőim miatt elutasítást(karon is van nekem), másnak meg fel sem tűnik.


Nekem nem lenne problémám azzal, hogy őszintén megmondja, hogy xy tulajdonság nála kizáró ok. Nálam is van ilyen(szőrös hát/váll, szemölcs, szőrös vagy nagy anyajegy stb)


Inkább az a kellemetlen, ha nem magától hozza fel, hanem úgy derült ki, hogy te hoztad fel.


Ne érezd magad rosszul, nem csináltál semmi vészeset. Egyébként nem volt belédesve, ami 6. randinál már kellene.. ha igazán bejöttél volna neki, megnézi élőben, miről is van szó..


Szerintem csak akart valakit, te meg megfelelőnek tűntél, így könnyen épített le, mert érzelem nem volt mögötte.

2018. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

De hogy hozná fel a másik? Az elég vicces lenne. "Remélem, szépek a melleid, mert az nekem fontos."


Ha szabadkozni gáz a mellek miatt, akkor egy ilyet beszólni nem az?

2018. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy hozom fel, hogy xy exemnek/barátnőm exének stb tiszta szőr volt a háta, nem bírom az ilyet, engem zavar. Téged van valami, ami zavar a másik külsejében?


És itt ki szokott bukni a salátapunci, fogak, a zsír, az érdes talp, kicsi/nagy mellek stb.


6.randin már simán lehet ilyenről beszélni.

2018. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

És akkor itt történhet olyan, hogy:


- Neked van valami, ami nem tetszik nőkön?

- Salátapunci.

- Nekem az van.

- Akkor szia.


Vagy hogy? 😃

2018. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!