Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya melleid vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya melleid vannak, akkor haggyuk is az ismerkedést. Mit gondoltok arról ha egy férfi igy gondolkozik?

Figyelt kérdés
Randiztunk párszor, legutóbb iszogattunk, beszélgettünk a szexről is, hogy ki mit szeret stb. Valahogy a mellekre terelődött a szó, én nem vagyok megelégedve az enyémmel és ezt ki is mutattam a beszélgetés során. Persze kíváncsi lett, és faggatott hogy mégis miért nem vagyok vele kibékülve. Aztán elmeséltem neki, hogy nem olyan mint az átlag nőknek, hanem kicsit fura, nem nagy, de lóg valamennyire, és hatalmas bimbóudvarom van hozzá. Ekkor láttam hogy csalódottá vált, és azt mondta hogy ne haragudjak, de szerinte neki erre nem állna fel/lelankadna szex közben. Utánna még beszélgettünk más témáról olyan erőltetett udvariassággal, majd fél óra múlva eljöttem haza. Azóta, 1 napja nem keres sehol. Amúgy a randijaink, úgy tűntek hogy nem szexkapcsolat kialakítására vannak kiélezve, hanem komolyan érdeklődött irántam. Valóban ennyire kapcsolatgyilkos hiba a nem tökéletes mell? Vagy el sem kellett volna mesélnem hiába faggatózott? Bár az első szeretkezéskor még rosszabbul esett volna nekem ez a reakció.
2018. okt. 29. 20:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

Fene se mondja meg, leépítem a csávót, ha nagyon kellemetlen számomra bevallani, pl punci vagy mell. Szerintem nem egymást keressük szöveggel. De ugyanígy nem zavar, ha pl a diplomám nézi le és ezért kell leépítenem. Szóval vannak ilyenek.


Van pl most egy foghíjjam hátul, na ezért nem szólnék, max nem csókolóznék vele, amíg nem kapok implantot.


Mondjuk a szeplők miatt szólni szoktam, meg mikor volt fogszabályzóm, akkor is szóltam, hogy hát nekem van(rengeteg pasit taszított a gondolat, tényleg meglepően sokat)


Ha nagyon odáig voltak értem taliztunk párszor és megnézték, mennyire zavarja őket. Ha nem, lekoptak. Emiatt nem volt rossz érzésem, nem tehet senki arról, ha valami zavarja, és arról sem, hogy neki pont olyan dolga van. Vagy hozzá kell szokni, vagy meg kell változtatni, ha nem megy a hozzászokás magunkon.


Kérdező, ha te valóban utálod és csúnyának látod a melled, rutinműtéttel kisebbítik, de be is lehet tetováltatni bőrszínüre(amit el is tüntethetsz aztán, ha mégsem tetszik) a bimbóudvart.


Szorongással élni egy életen át nem éri meg két karika miatt. Persze előbb egy pszichiátert nem árt felkeresni, mielőtt az ember változtat nagyot a testén.


Ha nekem pl párizsikarika méretü lenne, betetováltatnám. Egy téliszalámikarikával megbékélnék.

2018. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!