Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csendes visszahúzódó személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csendes visszahúzódó személyiségem van. " Ez pontosan mit takar?

Figyelt kérdés

Azt, hogy nem vagy őszinte, és inkább nem mondod ki, amivel rossz benyomást kelthetnél másokban, vagy azt, hogy minimális / nulla olvasottság (szókincs hiánya) és önismerethiány miatt semennyire sem tudod kifejezni szavakban az érzelmeidet és a szükségleteidet?


Egy biztos: én, mint nő, egy percig sem tudnék megbízni olyasvalakiben, aki a fentieket az egyik fő tulajdonságaként mutatja be.



#személyiség #önismeret #társas interakciók
2018. nov. 8. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

"minimális / nulla olvasottság (szókincs hiánya)"


Ezt is csak az írja le, aki sosem olvasott.



A legtöbb könyvmoly barát(nő)m pont a könyvekbe menekül, mert az emberi kapcsolatokkal nehezebben boldogulnak.


Hány és hány olyan embert látni a világban, aki lesüti a szemét, igyekszik nem útban lenni, de mindig könyvet látsz nála.

2018. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Remélem ez is a te műved: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Mert nem akarom elhinni, hogy létezik két külön ember, aki ennyire ostoba...

2018. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12-es: Nem, nem az én művem. Én sohasem írnék le olyat, hogy "kedves férfiak".
2018. nov. 8. 19:29
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
13, akkor gyorsan irj rá a másik kerdezore, titeket az eg is egymásnak teremtett
2018. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!