Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 27 éves nő már jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves nő már jobban teszi ha nem válogat a társkeresés során, mert kifut az időből?

Figyelt kérdés

Nos itt vagyok ennyi idősen, párkapcsolat nélkül. Még csak érdeklődő sincsen túl sok, próbálkozom társkeresőkön is, de nem sok sikerrel. Akad néhány udvarló néha, vannak randik amiket lehetne folytatni, de valahogy egyik sem tökéletes. Mindig van egy, vagy több tényező ami zavar az illetővel kapcsolatban, és így inkább bele sem megyek. Persze tudom hogy tökéletes ember nincs, én ezt aszerint értem aki számomra minden tekintetben 100%-os. Eddig egyetlen ilyen párom volt életem során, de sajnos véget ért a kapcsolat. Nem egy milliomos modell férfira vágyom, szóval rosszindulatú válaszokat nem szeretnék. Írok pár példát, hogy mik szoktak visszatartani a további ismerkedéstől:

1. A férfi elvált.- Én vágynék eljegyzésre, esküvőre, szeretnék valakinél ebben első lenni. Egy elvált férfi vagy nem is akar mégegy házasságot, vagy ha igen, számomra akkor is olyan érzés lenne, hogy csak az előző feleség árnyéka vagyok.

2. Van már gyereke is. Nem is részletezem... Hétvégi láthatások, amiben nekem is részt kellene vennem, előző feleséggel való élethosszig tartó kapcsolat, esetleg ellenem való áskálódás. Meg amúgy sem szeretném más gyerekét pesztrálni, nem vagyok egy bébiszitter típus, én csak saját babát szeretnék.

3. Olyan életfelfogás, személyiség amivel nem tudok azonosulni.- Itt ezer dolgot lehetne részletezni. Azok a dolgok zavarnak, amik rossz hatással lehetnek a kapcsolatra hosszútávon, nem a politikai irányultsága érdekel, hanem hogy mennyire illünk össze. Például extrém sportokat űz, vagy simán csak imád hegyet mászni, míg én lusta típus vagyok. Vagy szeret nagy társasági életet élni, bulizni, fesztiválozni, míg én a nyugodt programokat kedvelem. Vagy teljesen irreális elve van a férfi-női szerepekről, a nő helye a konyhában van mentalitás. Vagy gyakran sok időre külföldre szólítja a munkája. És még sok sok mindent lehetne sorolni.

4. Nem vonz testileg egyáltalán.- Nem azért mert nem tetszik, hiszen akkor a randira sem mentem volna el. Egyszerűen csak ülök mellette, és nem érzek semmit. A végén ad két puszit, de szintén semmit nem mozgat meg bennem. El sem tudnám képzelni hogy megcsókoljam, sőt lefeküdjek vele. Szóval nincs meg az a tűz ami egy jól sikerült randin jelen szokott lenni.

5. Visszataszító stílusa van.- Káromkodás a mondataiban, gyanús nagyotmondások, más emberek lenézése és szidása, bunkó viselkedés a pincérrel, agresszív vezetés, folytonos panaszkodás, csak magáról beszél, előző barátnőiről mesél kérdezés nélkül stb. Az ilyen férfiak inkább havernak jók maximum, de társat nem tudok látni bennük.

Sajnos az elmúlt fél évben, csak ilyen jelöltekkel volt dolgom akik ebbe az 5 kategóriába sorolhatóak. 1 éve ért véget az utolsó kapcsolatom. Viszont úgy érzem, hogy a 27 és fél évemmel már sokat nem válogathatok, ha valakivel holnap összejövök, már akkor is valamikor 30 felett lehet majd gyerekünk, ha minden tökéletesen, probléma mentesen halad, ráadásul én kettőt szeretnék. Ez megijeszt, hogy így elszálltak az évek, és még egyedül vagyok. Szerintetek lejjebb kellene adnom az elvárásokat? Egyáltalán melyek azok a "problémák" az 5 csoport közül, amik felett szemet kellene hunynom?


2018. nov. 8. 20:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40N
2018. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez mekkora marhaság, hogy 27 évesen már nincs sok ideje gyerekre. Manapság 33-35 évesen szülnek a nők.



Engem az exem 33 éves koraban dobott ki, hogy o gyereket akar de nem tőlem. Nem úgy tűnt, hogy ne találna férfit barmennyit.

2018. nov. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azért egy negyven éves anyuka hatvan lesz mire a gyereke elballag....hiába van az, hogy manapság későn szülnek, az egészséges a huszon éves korosztálynak volna. Én 33 évesen szültem és nem regenerálódott úgy a testem szülés után, türelmem is már kevesebb van, és már idő sincs több gyerekre. Na mindegy, én értem a kérdezőt, de a gyerekért alább adni az elvárásokat akkor is öngól
2018. nov. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Kényszerből ne menj bele olyan kompromisszumba, ahol nincs testi ÉS lelki vonzalom.

Teljesen jó korban vagy, mostanra kiforrhatott a személyiséged, kiteljesedhettél.

Ne add lejjebb, de azt felülvizsgálhatod, hogy mik az igazán fontos szempontok.

1) elvált. Szerintem ez nem annyira egy férfi személyiségéről, hanem a te idealizációdról és álmodról szól. Ez valóban annyira fontos lenne?

2) gyereke van. Ezt megértem, mert mindig ott lenne az érzés, hogy te csak betolakodó vagy.

3), 5) ez te önismereteden alapszik, valakivel vagy összeilletek vagy nem, vagy jól érzed magad a társaságában vagy nem, vagy szimpatikus vagy bunkó stb. Viszont itt megint meg lehet vizsgálni a határokat, hogy mennyi fér bele a nyugodt programokra vagy az aktívabb társasági életbe - itt érzés azerint valamennyi kompromisszum köthető, egyébként sem lenne egészséges, ha állandóan egymás sheggében lógnátok. Lehet, hogy időnként ő is részt venne a nyugis programokon, együtt lustálkodnátok, máskor te is kipróbálnád a búvárkodást, szórakozást. Magatokhoz képest kitolnátok a határaitokat addig, amìg még jól esik, nem erőltetés.

4) testi vobzalom. Ebből sem lehet leadni. Vagy beindít vagy nem. De itt is érdemes megvizsgálni, hogy vannak- e olyan elvárások, amiknek a jelentősége valóban fontos, pl szemszín, magasság.


További kérdés, hogyy te mennyire vagy nyitott, mennyire érintkezel emberekkel akik közeledhetnének feléd.

2018. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
A gyerekekről való véleményed majd gondold át azután hogy neked is lesz! Képzeld el hogy nálad azt majd a pasi hátránynak és nyűgnek tartaná ezért nem járna veled! Nagyívben leszarnád az olyan pasit! Egy normális embernél mindig a gyereke lesz az első! De a többi megnyilvánulásodból is látszik hogy gyermeteg vagy kissé. Egy értett ember tudja kompromisszumból kell nagyon sok a jó kapcsolathoz. Vegyél inkább egy kiskutyát.
2018. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!