Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti féltékenyek lennétek ha a barátnőtöknek sok férfi barátja lenne?

Figyelt kérdés

2018. nov. 16. 17:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Ok, de kamu vagy.
2018. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
Igen féltékeny lennék de nem szabnám meg kivel barátkozik.
2018. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%

A féltékenység egy birtoklási vágy. Ugyanaz, mint amikor egy kisgyerektől elveszik a játékát, és sírni kezd.

A féltékenység a szeretet ellentéte. Aki féltékeny, az képtelen szeretni.

2018. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%

#12

A féltékeny embernek sose az adott ember a fontos, hanem az, hogy az övé legyen. Amikor ez a birtoklási vágy veszélybe kerül, akkor jön képbe a féltékenység.

2018. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak férfi barátaim vannak, páromnak nincs ezzel problémája. DE nem vagyunk már tinik, nem ölelkezek, és nem mászok a barátaim hátára, pláne nem posztolok ilyeneket :D ha ilyet tennék, jogosan lenne rám mérges/nézne ketyósnak. Nőljön fel a barátnőd/Nőlj fel bogaram!
2018. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó,de azért köszönöm a válaszod, "Bogaram".
2018. nov. 16. 18:56
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen nő akkor sem kéne,ha ő fizetne,hogy velem lehessen....

Menjen ölelgesse a tudod kiket, jól is néznénk ki...

Elkorcsosult,beteg világ lett ez nagyon!!!

Ki az a f.a.s.z aki szerint az a normális ha a nője más férfiak hátára mászik,másokat ölelget ?!?! 37f

2018. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát azokból a barátokból,biztos hogy megfektették egy jópáran.
2018. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
#17-es vagyok. Gondolom aki lepontozott annak faj az igazsag. Vagy bűntudata van mert o is lefeküdt valamelyik ilyen csak haverral. Szanalmasan undoritoak vagytok!:)
2018. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Martin82 válasza:

Nekem pont most volt egy ilyen. Alapvetöen elég visszajelzést kapok a nöktöl, nincs okom féltékenykedni, de ez kiefejezetten zavart annak ellenére, hogy nem gondoltam volna, hogy hütlen lenne.

Amikor más(haver)pasikkal ült be iszogatni, amikor a a 9 évvel fiatalabb fiúhaverjával járt kondizni annak ellenére, hogy én is ajánlottam neki.

Söt volt olyan fiú haverja akivel nemrég még dugtak párszor, de elötte is meg utána is nagy haverok voltak.

Ezzel is talizott néha.

Persze a 2 leges legjobb barátja is fiú volt.

Lehet ezt normálisan kezelni, ha van pár fiúbarát akikkel néha kommunikál, esetleg összefut, de nem állandán és nem a nyakukba ugrál.

A másik az, hogy ha az életének nagy részét más palikkal osztja meg, elveszi a kapcsolatoktól az intimitást. Mint férfit nem tisztel, így meg mehet a fenébe.

Èn kivágtam.

2019. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!