Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk a barátnőtöknek van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a barátnőtöknek van egy férfi barátja és?

Figyelt kérdés

- Lenne egy férfi barátja akivel havonta 3x max ha találkozik és olyankor egy félnapot vele szeretne tölteni, elszoktak menni túrázni, kávézni,sütizni,mecizni, addíg tudnak beszélgetni is vagy sétálnak, elmennek valahova kirándulni pl olyan helyekre mint a Sümegi vár, Láthatatlan múzeum. Csak egy férfi barát pár éve ismeri, de nincsen köztük semmi és soha sem volt. Neked is beakarja mutatni majd.


És mielőtt jönnének a támadások..veled sokkal több időt tölt és szeret téged a barátnőd. Nem fontosabb más, te vagy az első neki, csak annyi,hogy van neki egy jó barátja akivel néha elüti az időt, de csak barátok és ezt neked is elmondta nyíltan :)


- Mindennap szeretne kicsit telefonozni amikor otthon van és tvt néztek,ebédeltek,vagy te olvasol,gépezel,eszel valamit,pihensz délután akkor ő néha telefonozik egy két órát. Facebook,játékok stb.


- Van neki egy nyaklánca amit az egyik haverjától kapott nők napjára pár évvel ezelőtt és azt még mindig hordja. Egy hold alakú nyaklánc aminek a hátulján a fiú keresztneve van és a barátnőd neve. Amúgy a fiú is hord hasonlót és abba is ugyan az van gravírozva. De ezt régen kapta már és csak egy egyszerű ajándék. Ez hogy érintene? Zavarna? Megkérnéd,hogy vegye le a barátnőd a nyakláncot?


Tényleg nem jelent semmit, csak azért hordja mert tetszik neki és örült annak,hogy kedves haverjától ilyen ajándékot kapott. Ennyi!


Mi zavarna férfiként és miért mi az oka? Mit éreznél ezekkel kapcsolatosan?


Engem ezek közül egy sem zavarna lányként, ha fordítva lenne ilyen. A barátom megkért,hogy a nyakláncot vegyem le. Elraktam, nem hordom, megértem félig meddíg ha zavarja, de kicsit túlzásnak is véltem.


A férfi barátommal meg úgy talàlkozhatok csak és tényleg max csak 3x,hogy nem maradok vele félnapot.



A telefonozàst nem szereti, mert ha vele vagyok akkor ne nyomkodjam. Így csak akkor tudok netezni,ha ő alszik még vagy nincs velem. De ebédnél sem lehet ha éppen eszünk és nem beszélgetünk akkor néha nézek közben vicces videóket, de nem szereti..vagy ha filmet nézünk és facebookozik is kicsit.


Mondjuk ez a másik barátomat most már exemet is zavarta. A nyaklánc nem, de a férfi barátommal nem találkozhattam,mert nincs férfi és nő között barátság.



Légyszi csak fiúk, férfiak írjanak hozzájuk szólt a kérdésem!


L/23


2017. júl. 24. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, amennyiben annak a barátnak is lenne barátnője, akit szeret, sosem csalná meg, akkor esetleg nem zavarna annyira.

De zavarna azért így is.

Tudom, mivel magamból indulok ki, és motoszkál a gondolat a fejemben ilyen helyzetben.

Nyilván ezért féltékeny a barátod is.

Kérdező, mivel lány vagy, nem fogod ezt sosem megérteni, bár abban nem lennék biztos, ha a párod elmenne két gazellatestű szűzlánnyal kirándulni, az nem-e zavarna...

Ha meg a barát egyedülálló, és voltak jelek, hogy többet szeretne....kissé morc lennék én is.

Amúgy a helyében sosem jönnék össze barátként sem foglalt lánnyal, nem igazán etikus.

2017. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A férfi barátomat kb 4 éve ismerem. A párommal pedig 7 hónapja vagyunk együtt. Nem rég költöztünk össze.

Most volt a barátom egy buliba ahova meghívták ráadàsul egy kolléga nő. Nem zavart, örültem,hogy jól érezte magát engem is el akart vinni, de rosszul voltam sokat fájt a hasam és hányingerem is volt már az nap este. Nagyon bízom a barátomban, nincsen miért aggódnom,ha megcsalna azt bármikor bárhol megtudná tenni. Nem élhetek úgy,hogy mindig aggodalmaskodok és féltékeny leszek ha kicsit valaki mer barátkozni a párommal. :)

2017. júl. 24. 08:30
 3/7 A kérdező kommentje:
A férfi barátomnak 2 éve nincs kapcsolata, de ez nem jelent semmit, néha randizgat nőkkel szokott erről is mesélni. :) Örül a boldogságomnak is, meg annak is,hogy most nem olyan barátom van aki eltiltott tőle. Az eléggé rossz időszak volt és neheztelt rám amiért ennyit ért a barátságunk.
2017. júl. 24. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Havonta 3-szor randizni mesz massal gyakorlatilag, es emellett egy masodik csavo nevet hordod a nyakadban... ez kb. minden egeszseges szemleletu kapcsolatban elo embert kiboritana. En egyaltalan nem vagyok feltekeny tipus, de ilyenekert egyszer szolnek a paromnak, utana pedig mehet azzal randizgatni a sumegi varba, akivel csak szeretne.
2017. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem randizni mentem,hanem programokat szoktunk csinálni. A barátnőmmel hetente találkozok, de vele is elmegyek moziba,kajálni,múzeumba,sétálni, vásárolni, beszélgetünk.
2017. júl. 24. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha az embernek van egy párkapcsolata, akkor bizony tekintettel kell lenni a párunkra, meg kell húzni bizonyos határokat, amiket egyedülállóként nem volt szükséges. Én nem tolerálnám, ha a párom időnként elhúzna egy férfi ismerősével bandázgatni kettecskén, mint ahogy én sem mennék így el egy nőismerősömmel, mert nem tartanám helyénvalónak. Lehet, hogy valóban nem akarnak egymástól semmit, de az ördög nem alszik, és az ilyen haversrácok és havercsajok nem ritkán gabalyodnak össze azzal, akitől amúgy papíron nem akarnak semmit. Engem a nyaklánc is zavarna. Te mit szólnál, ha a barátod egy lány barátjával elmenne csinálni egy közös tetkót? Én persze már harmincas házas ember vagyok, mit tudhatok a mai huszonévesek etikai normáiról. :D
2017. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Neked tényleg megszabja a párod,hogy mikor és mennyit találkozhatsz a férfi barátoddal? Mert egy kapcsolatban ilyet nem lehet. Egy kapcsolatban senki nem parancsol a másiknak. Ő megszabja neked, te meg meghunyászkodsz.

Ne tervezz hosszú távra. Kivéve akkor,ha önbecsülés és öntisztelet nélkül akarsz távozni. Akkor még maradj vele két évig és utána elmondhatod,hogy "én egy erős nő vagYok,akinek a párja megszabta,mikor és mennyit találkozhat egy baráttal,csak azért,mert férfi. A párom nem bízott bennem,mert akkor nem kért volna ilyet. Én meg hagytam magam,mert nem tudtam,ha tisztelem magam,akkor nem játszanak velem párkapcsolatban parancsolósdit."

2017. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!