Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem olyan férfit találni társnak aki egyenrangukent bánik velem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem olyan férfi kell aki egyenrangukent bánik velem. Kiveszi a részét mindenből otthon nem várja el hogy csak én robotoljak otthon munka után.

Nem akar engem maga ala helyezni , irányítani vezetni, utasítani. Felesben legyen minden elosztva anyagiak, házimunka , stb

Létezik egyáltalán ilyen férfi ?

Nekem itt a gyakorin úgy jön le hogy nem igazán mert sok férfi kommentelő irta már hogy a nő helye a konyhában , egy nő alávetett stb stb


2018. dec. 8. 00:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
13%

Sok ilyen van, ismerek is sokat, én is ilyen vagyok(konkrétan exem arra kért, hogy legyek domináns vele szemben, de ez kb egy szerepet jelenet), de épp ezért nem vagyunk vonzóak neked, nem tekintesz férfiként ránk, csak barátként.

A kommentelőknél meg vedd észre az ironiát, amivel a hozzád hasonlókat gúnyolják ki, mert te vágysz az alávetetettségre, lásd a komment elejét, különben csak bárátnak jó.

Lehet nullázni, és tagadni, hátha igazatok lesz (de nem).

2018. dec. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a gyakorikérdésekből nem szabad kiindulni. Nem olyan hervasztó a helyzet, mint innen látszik.
2018. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ma is érvényes az az idézet, amit az öreg Albert Einstein mondott egyszer - hiába nincs már annyira keletje a házasságnak, megállja a helyét egyéb kapcsolati kombinációban is:

"A házasságban a felek egymást magántulajdonként kezelik".

2018. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi gyűlölő 24/N igaz? :D
2018. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorit felejtsd el. :)


Én magamból indulok ki: nekem az utolsó exem már viccesen megjegyezte egy idő után, hogy azon csodálkozna, ha jönne át és nem csináltam főtt kaját. Ugyanúgy ha én voltam fáradt, akkor ő meg felmosott szó nélkül, vica-versa :) stb.


Az ismerősi körömben a mérleg inkább a megosztás fele tendál. (Van 1-2 kősoviniszta is sajna)


40F

2018. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%
Próbálj meg egyenrangúként ismerkedni...
2018. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Kedves, drága #10

Nem a munka a büdös nem a munkáról van szo

Hanem az elvekről. Nem szeretnek egy férfi kiszolgáló szemelyezete lenni csak nert nô vagyok. Nem akarom h csak én fozzek mossak takarítsak mert a férfi lusta és elintézi kifogásként annyival hogy ez “női munka “

Férfi miért érzi úgy hogy egy hotelben lakik ahol a nő a bejárónő ?

Férfinak is ugyan annyi munka után kivenni a részét a hazimunkabol mint egy nőnek

Hol igazságos az hogy én munka után is melozzak otthon a férfi meg pihen nem csinál semmit mert szegeny fáradt, de a no soha nem lehet fáradt mert ugye ő csak egy alávetett a férfi szemében.

2018. dec. 8. 10:10
 18/34 A kérdező kommentje:

#11 nem akarok alávetett lenni nem vagyok rá

Szememben nem az a férfi aki alaz engem vagy uralkodik rajtam

2018. dec. 8. 10:13
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

“Felesben legyen minden elosztva anyagiak, házimunka , stb”


Majd ha annyit keresel, mint én, akkor (nem fogsz)

2018. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#19 nyilván nem jövök össze olyannak aki sokkal többet keres nalam

Nem akarok olyannal lenni aki többet keres nalam. Nehéz kivitelezni mindenből hogy fele fele legyen. Akkor nekem kötelezően kompenzálnom kene hogy átmegyek cselédbe főzök mosok takaritok, mert a férfi többet keres

Hamarosan nekem is lesz egyik sokkal jobban fizető állásom

Akkor meg fordulna a kocka mert én keresnek többet mint a férfi

2018. dec. 8. 10:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!