Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem olyan férfit találni társnak aki egyenrangukent bánik velem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem olyan férfi kell aki egyenrangukent bánik velem. Kiveszi a részét mindenből otthon nem várja el hogy csak én robotoljak otthon munka után.

Nem akar engem maga ala helyezni , irányítani vezetni, utasítani. Felesben legyen minden elosztva anyagiak, házimunka , stb

Létezik egyáltalán ilyen férfi ?

Nekem itt a gyakorin úgy jön le hogy nem igazán mert sok férfi kommentelő irta már hogy a nő helye a konyhában , egy nő alávetett stb stb


2018. dec. 8. 00:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet kérdező, hogy fingom sincs a problémádról, mert én normális férfiak társaságában szocializálódtam. Hogy te mit láttál? Nekem sem kellene hozzád hasonló "elv" nő.
2018. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Az a problémám , hogy sok férfi ahogy itt is látom gyakorin a férfi kommentekből vagy környezetemben uralkodni , dominálni akarnak a nő felett .

Nem szeretnek olyan kapcsolatot ahol kevesebbet erek mint a férfi

Nem szeretem ha szabályozni akarnak vagy elvárják kötelezően hogy csak én fozzek mossak takaritsak rá , mert nő vagyok. Miért ekkora baj ha azt szeretném hogy egyenrangúkent banjon velem valaki egy kapcsolatban és ne úgy mint egy kiszolgáló személyzettel vagy egy alavetettel

2018. dec. 8. 16:26
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Oké, de mit vársz? Valaki válasszon helyetted? Képzeld, én sem szeretem az egoista, csak magával foglalkozó nőket. Na és akkor? Ez az én dolgom.


Gondok lehetnek a környezeteddel, nem is kicsi.

2018. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Jatszd meg h nem tudsz fozni, ne takarits. Igyinditsd a kapcs-t. Nekemminden exem mosott fozott takaritott, de mert az ő otthonukban figadtak. A hely sem mindegy.


Amiota tudok főzni es amiert nálam vagyunk, a masik fél hajlamos passzivba átmenni mert pla sot sem tudja hol van. Segiteni kell hogy feltalalja magát es hagyni hogy felfedezze a konyhát.

Az aktualis pasim a korulmenyek miatt (en vagyok a "vendégfogado")nekem is a fejemre nott, mostanában valtoztatok en is. Vegyen maganak kaját ha éhes. Ne jöjjön éhgyomorral stb

2018. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!