Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem olyan férfit találni társnak aki egyenrangukent bánik velem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem olyan férfi kell aki egyenrangukent bánik velem. Kiveszi a részét mindenből otthon nem várja el hogy csak én robotoljak otthon munka után.

Nem akar engem maga ala helyezni , irányítani vezetni, utasítani. Felesben legyen minden elosztva anyagiak, házimunka , stb

Létezik egyáltalán ilyen férfi ?

Nekem itt a gyakorin úgy jön le hogy nem igazán mert sok férfi kommentelő irta már hogy a nő helye a konyhában , egy nő alávetett stb stb


2018. dec. 8. 00:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%
#18 egyik nő szerint sem. De 99%-uknál "nincs meg a kémia", "nem elég férfi" stb az, aki nem uralkodik rajta. Te is ezért nem találsz egyenrangúként tekintő férfit, mert ők nem tetszenek. Pedig még csak nem is ritkák.
2018. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

A fő kérdés nem az, hogy létezik-e (igen, létezik) hanem h ti hogy tudtok egymásra találni?


Mi a terv?

2018. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

De rajtam ne uralkodjon senki. Nem vagyok senki szolgája

Nem vislelem el ha bárki is uralkodik rajtam, alaz , megszab dolgokat.

Én is erek annyit mint egy férfi.

2018. dec. 8. 10:40
 24/34 anonim ***** válasza:
Mi van azokkal akik elnezik a mosogatni valot mig el nem fogy az edeny? Vagy csak ott sepernek ossze ahol latszik ilyenek? :D Azt,hogy osztjatok el? :D
2018. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ket igazan hosszutavu kapcsolatom volt az eletem soran. Az egyik egy videken felnott ferfivel, akit az anyja meg 40 eves koraban is rabszolgakent korbeugralt. Ez a pasi mindig kicsit lenezte a noket, es bar magatol vegzett hazimunkat (takaritas, porszivozas), siman elvarta, hogy a vacsora melegen repuljon a szajaba, es eloszeretettel tett becsmerlo megjegyzeseket, ha pl kihult a rantotthus, es ugy mar meg sem ette, mert nem esett neki jol. A masik pasi kulfoldon el, ahogy en is, Bp-n nott fel, az anyja egy igazi banya, aki nemhogy nem ugralta korul a ferfiakat, hanem befogta minden munkaba, es mindig szapulta oket kozben. O mindent megcsinal, bar neha kell noszogatni, de sose var el semmit. Ha kell foz, mos, takarit, es rettenetesen felnez ram azert, mert en ilyen vagyok, amilyen. Meg a fagyott rantotthust is csillogo szemekkel eszi, mert annak orul, hogy valaki mas megcsinalta neki.
2018. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Mit rugozol, kerdezo.

A legtobb ferfi olyan, akit keresel.

2018. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
42%

23: Es ha itt hisztizel, attol meg ertekesebb ember leszel, akire fel lehet nezni?

Nem kell olyannal szobaallni, aki nem nez fel rad. A tiszteletet nem lehet kihisztizni.

2018. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

25:


Ha megengeded, szerintem ez összetettebb kérdés.

Számít a neveltetés/szokás, de nagyon fontos tényező az egyén (érzelmi) intelligenciája is, szerintem. A Te általad felvázolt két példádnak a hibrid verziója vagyok. :) Anyukám az a kis tünemény fajta aki gyakorlatilag feláldozta magát értünk. (+2 lany tesó). De érdekes, hogy egyikünk sem lett az a típus aki az exed (rosszabbik) a példában. Mi nagyon megbecsültük azt a törődést amit kaptunk és borzasztóan hálásak vagyunk/voltunk. Én ugyanúgy visszafele is tudom értékelni/megbecsülni az effortot ha van párom. :)


(15-ös voltam)

2018. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Szerintem neked azzal van a bajod, hogy nincs olyan eszméletlen jóképű férfi, akinek tetszenél. Az eszméletlen jóképű férfiaknak meg van egy olyan szokása, hogy ők bizony mindent megkapnak a nőktől, így kiskirályként élnek.


Na már most, a pórnép között, ott, ahol a te szemed már észre sem veszi a férfiakat, szóval ott bizony rengeteg értelmes, érzelmes, rendes, céltudatos férfit lehet találni. Csak hát valószínűleg az a kategória már nálad nagyfokú undort vált ki.

2018. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#29 ez nem jött be amit írtál, mert nincs így

Ha esteleg találnék eszméletlenül jóképű pasit (ahogy te írtad) akkor sem szolgálnam ki mert nem kiskirály

Nem azt irtam hogy nem találok helyes pasit stb ilyenről szo sem volt

Annyi hogy tekintsen egyenrangú felkent, ne kezeljen enegn úgy mint egy bejárónőt , hagyja meg nekem a döntés jogot minden teren, ne akarjon engem vezetni irányítani , ne akarjon enegem dominálni sehol sem, legyen minden fele fele arányban elosztva (házimunka, anyagiak , rezsi, buli , szórakozás , stb)

2018. dec. 8. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!