Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szoktatok férfi ismerősei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szoktatok férfi ismerőseitekről, barátaitokról, kollégáitokról fantáziálni?

Figyelt kérdés

Úgy, ahogy ők szoktak rólatok. Elképzelni, hogy milyen lenne vele ezt meg azt csinálni (nem feltétlenül csak szexelni, de akár azt is).


Ha igen, milyen férfiakról szoktatok? Csak a külső számít, vagy az összkép az, ami megmozgatja a fantáziátokat?


Az ilyen fantáziálás nálatok a mélyebb vonzalom előszobája, vagy jön-elmúlik, és nem jelent semmit?


Semmi hátsó szándék, csak kíváncsi vagyok, a nőknél hogy működik ez. (A férfiaknál nagyjából tudom... 😊)



2018. dec. 18. 16:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Én csak arról az egy pasiról fantáziálok mindig akiért oda vagyok. Ezek nem feltétlenül "jó pasik" a szó hétköznapi értelmében. Ha nem vagyok oda senkiért, akkor élő emberről nem fantáziálok, hanem kitalálok szexi történeteket.
2018. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok álszent, de át kellett komolyan gondolnom a kérdést. Régebben volt rá példa, bizony, szerintem ez természetes mindkét nemnél.

Most elég kevés férfi ismerősöm van, aki nem rokon, vagy élettársam barátja, közülük senki nem jönne be külsőre, oké egy igen, de ő tabu.

Szerintem ez lesz a leggázabb válasz, de vállalom: egy játék karakterről fantáziáltam legutóbb.

2018. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12

Erre a kérdésre nincs gáz valasz. Szerintem.

Max. cuki válaszok vannak, de hát erről nem tehettek. 😎

2018. dec. 18. 18:00
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem szoktam "halandókról", ha már fantáziálok, ott van Hollywood, pont arra van.
2018. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
:DD
2018. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Fantáziátlan vagyok, mert csak a páromról szoktam. Nekem kell hozza az erős kötődes, csak ugy mert vki jol nez ki nalam eselytelen, fura, de fiatalabb koromban sem tudtam egyejszakas csak szex kapcsolatokba bonyolodni. Talán rosszul vagyok összerakva :-)

Eszembe jut amiket irogattunk, nekem ez pont elég.

2018. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Ilyen téren prűd vagyok, csak az mozgatja meg a fantáziám aki érzelmileg is érdekel, kapcsolatot is eltudok képzelni vele. Így a férfi ismerőseim 99,9%-a kiesik a körből.
2018. dec. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van, bár nálam inkább olyan emberek,akikkel tényleg van valami szikra, személyesen ismerjük egymást valamennyire és kedves volt velem az illető + bejön.
2018. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen. De nem "Úgy, ahogy ők szoktak rólatok", ugyanis ők nem szoktak rólam.

Három fiúról szoktam, az egyikük már nem a munkatársam, de barátok vagyunk, viszont nagyon szeretem (mármint szerelmes vagyok belé). A másik nagyon bejön külsőre, meg jófej, aranyos, vicces, de semmi komoly. A harmadikról csak néha szoktam, igazából nem jön be egyáltalán, és ha csúnyán szeretnék fogalmazni, akkor azért, mert nem ő tetszik, hanem a bókjai.

2018. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!