Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként lehetek feminista? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként lehetek feminista? Ez alapján az vagyok?

Figyelt kérdés
Én a lányokat jobbnak,erősebbnek tartom a fiúknál.Azért próbálok küzdeni,hogy elég jó legyek,méltó legyek egy lányhoz.Szerintem egy lánynak joga van arra,hogy bárhol,bármilyen helyzetben megüssön,megverjen,megharapjon egy fiút,akár durván is.Szoktam látni,hogy egy lány fejbecsapkodja a fiúkat.Ilyenkor mindig gondolom hogy ez milyen jó dolog és bárcsak engem is bántalmazna egy csaj.

2018. dec. 18. 20:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

nincs.

már ezerszer leírták,hogy az EGYENJOGÚSÁGRÓL szól.

2018. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nincs, az már nem feminizmus.

Vannak nők, akik szeretnék, ha a nők lennének 'felsőbbrendűek', de őket nem érdemes támogatni, mert egyszerűen nevetségesek. Ezt nőként írom.

2018. dec. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 10-essel, te tudat alatt utálod magadat.
2019. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Te nem vagy feminista. Te a feminizmust és a nőket csak arra akarod használni hogy a te önző kis perverz sub vágyaid kielégítsék. Akkor is ennyire támogatnád a feminizmust, ha neked ez semmilyen élveztet nem okozna?
2019. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Te pont nem vagy feminista.
2019. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!