Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zokogott már valaki azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zokogott már valaki azért, hogy nő akar lenni? Na, én most azt teszem.

Figyelt kérdés

Annyira elviselhetetlen, hogy már bőgök. 24 éves lány vagyok, és még szűz. Várnám az igazit, de csak nem jön. Pettingem már volt, de annak is 1 éve, hogy utoljára volt, amúgy meg a szóba jöhető férfiakkal msn-en szoktunk éjszakára kétértelmű megjegyzéseket tenni egymásnak, és ez jólesik a nőiességemmnek. De mostanában már ez sincs. Nemrég ilyen beszélgetésem lett volna, erre megszólal a pasi (pedig jól ismer, nem a netről szedtem össze), hogy nem kéne neked már ilyenkor aludnod?? Így, két "mit tennék veled" típusú mondat között. S azért, mert előtte tudta meg, hogy szűz vagyok. Könyörgöm, attól, mert szűz vagyok, nem vagyok plüssmacis kislány, akinek tíz órakor lövik a pizsamát! Előtte normális volt velem hónapokig, most lett ilyen velem. S hiába vetettem be mindent, hogy folytassuk, állandóan menni akart aludni, aztán még ő sértődött meg, és lelépett 2 szó között! Ezt nem lehet már elviselni! Van egy bizonyos betegségem, aminek az okát egy ilyen "lelki feltáráson" úgy határozták meg, hogy túltengenek bennem a hormonok, tüzelek, mint egy kazán és mégsem élek nemi életet. Hát persze, hogy nem, amikor egyszerűen nincs kivel, ribanc meg nem akarok lenni, hogy mindegy, hogy kivel, csak legyen.

De hogy még ennyi se jusson nekem, azért az már annyira rettenetes és megalázó! Elküldenek aludni, amikor éppen nőnek érezném magam! A chatre meg ezért nem fogok felmenni, hogy k@rvulhassak egyet szóban, azért azt nem akarom! Bele fogok dögleni, de azt se akarom, hogy egy alkalom után szembef@ssam magam a tükörben!

Pedig nem vagyok se dagadt, se ronda, átlagos vagyok hosszú barna hajjal, nem tudom, mi a franc baj van velem!


2010. jún. 28. 00:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Írtam egy emailt, olvass el légyszi :P
2010. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi, de még nem kaptam meg, most néztem.
2010. jún. 28. 00:20
 3/22 anonim ***** válasza:
Jujj.Figyu miért nincs pasid?
2010. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

szia.

átérzem a helyzeted, én 20 éves koromban vesztettem el, és azóta is csak 2 fiuval voltam (24 vagyok)

valahogy nem jön a szerelem, d*gni persze kellenék sok pasinak, meg h mennyire beinditom a fantáziájukat meg stb, de olyan nincs aki kapcsolatot akarna velem! Nem vagyok egy szörny, vagy egy hisztérika, csak várom az igazit, valahogy még sem jön. Nem vagyok se dagadt, se csúnya, nem tudom mi a probléma ... :S nemis hiszek az igaziba, legtöbb pasi félrelép, gyakorlatilag nincs olyan aki egy-egy jó nő láttán nem mondana igent a párja mellett az egyéjszakás kalandnak ...

2010. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és már elég sokkal voltam:D.Ez se jobb ám.
2010. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem bunkóságnak szánom de csak msnen nem lesz belőle semmi találkoznotok kell, ha pedig tényleg semmi baj veled nem értem ennek mi akadálya van.Ja és az igazi szerintem nemfog csak úgy betoppanni valamit tenni kell érte.
2010. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

szia,

értem a helyzeted valamennyire, tényleg nem könnyű pasit találni...azt viszont egyáltalán nem értem, hogy miért nem randevúzol ezekkel a pasikkal ahelyett, hogy szex cahetelnél velük...te is írod, hogy ez nem elégít ki (nyilán nem...ez a normális) és ebből sosem lesz rendes kapcsolat rendes szexszel...

szerintem járj el többet ismerkedni....bulizni (ott is lehet, nem igaz, hogy nem...) ha nem is adsz rá esélyt, hogy vki rendesen megismerjen, élőben, randik során, hogy akarsz kapcsolatot?

bocsi, ha megsértettelek, nem volt célom, de szerintem jobb, ha szembenézel az igazsággal, neked is tenned kell érte....ha csak msnezni akarsz, nem találkoztok, h lenne bármi több ebből?

2010. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
00:27 megelőzött, úgy látom :) 00:30 vtam
2010. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A levelet valamiért még mindig nem kaptam meg, pedig folyamatosan nézem meg frissítem.

Pasim lehetne, de az a f@sz se foglalkozik velem fél percet se, mindig fontosabb neki a munka, a család, a haverok és én csak akkor jövök, ha beleférek még ezek után, de általában nem szoktam beleférni, mert akkor meg értsem meg, hogy alszik. Meg is mondta, hogy elég, ha ritkán találkozunk, msn-en is csak ritkán beszéljünk, neki nem kell több, és ő így képzel el egy komoly kapcsolatot 26 évesen. Én meg mondtam erre, hogy apád f@... fülét. Mást meg még nem láttam ezen a degenerálton kívül. Ugyebár ez se úgy megy, hogy egyik jön, másik megy, hosszú hónapok mennek rá egyre, míg kiderül, hogy hol van vele a bibi.

Most minden eddiginél erősebb bennem a vágy, egyszerűen megerőszakolnék már bárkit, egy rohadt ribanc vagyok, közben meg tartom magam, mert a pasikat azért mégse rohanom le, egy őrület vagyok már.

2010. jún. 28. 00:34
 10/22 anonim ***** válasza:

nem azért, de sztem elég gyanús h nem akar se találkozni, se beszélni, ez nem kapcsolat.....de ezt te is tod :)

ismerkedj, keress mást! baráti körben/suliban/munkahelyen nem ismersz korodbeli fiukat? v ezek közül bármelyik helyen lehet vmelyik ismerősödnek yolan rokona/haverja, akivel megismerkedhetnél, ha mentek bulizni, moziba, akármi mondd nekik h híják el a haverjaikat is, nem kell persze mondani nekik h ez párkeresés céljából van....ha vkivel szimpik vagytok egymásnak majd elhív randizni ÉLŐBEN, és úgy kialakulhat kapcsolat....

sztem ebben a korban a fiuk szivesen eljárnak ilyen helyekre, főleg lánytársaságban

2010. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!