Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a rengeteg magányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a rengeteg magányos, szingli férfival akik főleg az Internetes ismerkedés miatt nem népszerűek a nők körében, mi lesz ezekkel a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nagyon jól tudjuk mi megy : mióta Internet van a dagadt csúnya lányok is válogatnak a pasik közül. A szebbekről nem is beszélve, akik elérhetetlenek lettek.

Sok férfi ezért idősebb nőknél keresi a boldogságot, de ők se korlátlan számban állnak rendelkezésre.

Sokszor kifejezetten jóképű srácok is matyiznak otthon, mert egyszerűen nem tudnak nőt szerezni.

A csúnyábbakról nem is beszélve.


Szerintem ez egy társadalmi dráma, ami zajlik, mi lesz a rengeteg szingli férfival? Lázadás? MGTOW mozgalom felé mozdulnak? Forradalom?


2018. dec. 21. 13:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Ez erdekes...pont forditva van az iskeroseim kozott

En meg rengeteg egyedulallo novel talakozom ...ismeretsegi korben tobb mind a fele nincs parkapcsolatban...

Meg hazas vagy parkapcsolatban levo pasival...

2018. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Az a gond, hogy elég kevés làny van, akinek bejönnek az alkoholista, lecsúszott, nincstelen 30 körüli kanok, akikre egy hörcsögöt nem mersz rábízni.

Most mit akarjon tőled egy 20-25 éves nő? El tudod vinni utazni, étterembe, tudsz venni egy-két ajándékot? Nem. Akkor laza kapcsolatra nem téged keres.

El tudod tartani, amíg gyed-en van a közös gyerekkel? Nem. Akkor komoly kapcsolatra se téged keres.

Csak szexre pedig egy kigyúrt adonisz kell, aki jól be van járatva, és tudja, hogy kell lehengerelni. Te ilyen vagy? Nem.

Így jártál. Sose fogsz tudni úgy élni, mintha nem fojtottál volna alkoholba 10 évet. Az még 68 évesen is rengeteg, nem hogy 28.

2018. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Lázadozhatsz, de minek?

Sok szingli nő is van.

2018. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

Pont elgondolkodtam ezen én is. Akkor fogsz nagyot roppanni, mikor tudatosul benned, hogy az egész eddigi életed a saját hibádból lett elcseszve. Te vagy önmagad legnagyobb ellensége.


Ki fogod írni ezeket a kérdéseket, csak a korod lesz évről-évre több. De a kérdések ugyanazok. Az életed csőd, nem megy semerre, te meg csak vagdalkozol, mint egy sebzett vad. Én sajnállak, nem akarnék ilyen életet.

2018. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%
Semmi extra, meghalunk egyedül. Senkit nem érdekel igazából, a nőket főleg nem...
2018. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Mi a célod ezekkel az önsajnálatató kérdésekkel? Talán ha nem a Gyakorin élnél, lenne párkapcsolatod is.

Ja, persze. Sírni mindig könnyebb.

2018. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
15-ős: mindenki egyedül hal meg, nem párosával, :-)
2018. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%
Van ez így, hogy nem kellesz a 17 éves, még nem kiégett, őziketestű kislányoknak kérdező. Hiába az ezer kérdésed, ez nem változik. Törődj bele, hogy nem egy lecsúszott alkoholista az elképzelésük továbbra sem.
2018. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Hm. Én nem hiszem, hogy a “dagadt csúnya lányok” annyira tudnának válogatni az internet miatt. Sőt, szerintem nekik is ugyan úgy baj, hogy a kevésbé előnyös külsővel rendelkező fiúk is az instalányokkal akarnak randizni, aztán meg keseregnek, hogy a lányok milyen rohadt r.bancok mert bàrkivel lefekszenek (csak vele nem..)...


Amúgy meg ne a nőket hibáztasd azért, hogy te nem teszel semmit a saját érdekedben. Én a helyedben elmennék egy pszichológushoz, hogy a “dagadt csúnya” jelzőket elfelejtsem egy nővel kapcsolatban is megemlíteni. Tuti segítene azt is elfogadni, hogy mi nők nem tárgyak vagyunk, akiknek mindenkivel randizniuk kell/széttenni a làbunkat...

2018. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%

Jó, kezdj el lázadni. Így tervezed, mint az USA-ban? Minden incel lelő 4-5 csinos, fiatal nőt, akit sose kaphatna meg. És??

Annyit értek el, hogy még annyi nő se lesz, mint most, és még több férfi hajt a maradékra.

Vagy elkezdtek politizálni, hogy újra osszák a nőket?

Őszintén: szerinted milyen megoldás létezik?

2018. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!