Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a rengeteg magányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a rengeteg magányos, szingli férfival akik főleg az Internetes ismerkedés miatt nem népszerűek a nők körében, mi lesz ezekkel a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nagyon jól tudjuk mi megy : mióta Internet van a dagadt csúnya lányok is válogatnak a pasik közül. A szebbekről nem is beszélve, akik elérhetetlenek lettek.

Sok férfi ezért idősebb nőknél keresi a boldogságot, de ők se korlátlan számban állnak rendelkezésre.

Sokszor kifejezetten jóképű srácok is matyiznak otthon, mert egyszerűen nem tudnak nőt szerezni.

A csúnyábbakról nem is beszélve.


Szerintem ez egy társadalmi dráma, ami zajlik, mi lesz a rengeteg szingli férfival? Lázadás? MGTOW mozgalom felé mozdulnak? Forradalom?


2018. dec. 21. 13:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%
Kezdjük ott ha nő rakta volna ki ezt a kérdést akkor egyből mindenki segítőkész lenne,ez így kicsit szánalmas! Amúgy meg mi lenne? Igaz csak 24 leszek de rájöttem, hogy azok a lányok akik tetszenek náluk semmi esélyem, pedig eltudom látni magam, utazni is eltudnám vinni, dolgozom, nem vagyok alkesz se, de sajna ez van, ronda vagyok és szegény! Szépen feldolgozod magadban a tényt aztán éled az életed egyedül mint mindenki más!
2018. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó:

Szerintem te is tudod, hogy ha nő rakja ki, akkor a kanos vàlaszolók kezdig el “pátyolgatni” a lelkét? Meg nőtől én még nem olvastam, hogy forradalmat, hogy jusson nekem is pasi.

Meg azt írod megengedheted, hogy elvidd utazni. Rá egy mondatra, hogy csóró vagy...

Legyetek lelkileg rendben, aztàn lesz csaj is, ha nem vagytok irreális elvárásokkal feléjük, ha màr magatokért ti se tesztek sokat.

2018. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy ki pátyolgatja a lelküket de akkor is más a hangnem! Igen van pénzem arra,hogy elmenjünk egy hétre Erdélybe vagy közelbe valahova,nem luxus utazásra kell gondolni ez alatt! Azért írtam,hogy szegény vagyok mert nincs bmw csak egy opel lesz valószínűleg, a luxust és annak látszatát se tudom megadni ami kell a nők többségének így ebből a szempontból szegény vagyok! Viszont egy átlagos életet elértem ahol nem kell azon aggódni,hogy egy hét múlva mit eszünk!
2018. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

Az a "rengeteg" összesen 3-4% az egész országban.

Egyébként a GYIK-en rinyálás még mindig nem old meg semmit.


Továbbá az MGTOW nem azért MGTOW mert neki nincs hanem azért mert Ő nem akar, hatalmas különbség a kettő.


Lázadást nem tudom h h kell érteni ?

Voltak lázadások éhség, gazdasági válság, túl adóztatás, nyomor....okán.

2018. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%

De miért gondolod, hogy jár neked a partner?

Annyira lesz partnered, és olyan partnered lesz, amennyire szexuálisan vonzó vagy, amennyire jók a szociális képességeid, amennyire megnyerő a személyiséged, amennyire mentes vagy a frusztrációtól, nyomakodástól, vádaskodástól.

2019. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
74%
Az nem társadalmi probléma, ami 1%-ot érint. Mi lenne? Semmi. Régen is voltak agglegények, akik nem kellettek senkinek. Ahogy vénlányok is. És mi lett a vége? Nem szaporodtak. Sokan keresték a kiteljesedés útját, és művészek vagy tudósok lettek. De a többségről azt se tudod, hogy a világon voltak.
2019. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!