Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mégis becsúszott a baba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mégis becsúszott a baba, akkor mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk, de szexeltünk. Baleset történt, ezért a második napon vettem be esemény utáni tablettát, mivel pont középidőben történt. Most valamerre haladunk, bár nem beszéltük meg, hogy mi van velünk. Visszköltöztem mellé, mellébújva alszom, de... de ez akkor sem elég. Ha késik, akkor tesztelek és... ha véletlenül terhes lennék, én nekem nincs szívem megölni egy babát. De...neki nem kell gyerek. Megértem...ezért el kell majd hagynom örökre, véglegesen? Vagy a saját lelkemet kell tönkretennem?
2019. jan. 9. 10:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de utána másnap szaladni szoktak a gyógyszerért,nem kivárni az utolsó pillanatig.
2019. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Már ha nem akar terhes lenni
2019. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
És szerinted két gyerekkel majd beülök a váróba meg bejelentem, hogy eseményutáni tablettát kérek? Megbeszéltük, hogy mikor tudok elmenni, mivel (ha számodra ez meglepő) mindketten dolgozunk és nem tudunk egyidőben itthon lenni. Szerintem amúgy sem az a lényeg, hogy mikor vettem be, amíg időn belül voltam. Hiszen ha annyirs nagy késés lett volna, akkor az orvos is azt mondja, hogy egy felelőtlen akárki vagyol, akinek ennyi esze sem volt, hogy időben odaérjen, nem írja fel, felesleges.
2019. jan. 9. 11:53
 24/32 anonim ***** válasza:
Sztem igen be tudsz ülni,ahogy a gyerekeidet is elviszed orvoshoz amikor betegek lesznek.De nekem mindegy terhes leszel e vagy nem.
2019. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Én küldtem, ha akar, mehet. Eddig sem volt idekötve. Más kérdés, hogy szeretem-e.

Egy gyerek egyenes út.ahhoz, hogy lelépjen.

Miért lenne itt bárki is hibás? Ketten voltunk ott, senki más, amikor történt a dolog...

2019. jan. 9. 12:04
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
"Én küldtem, ha akar, mehet" Kinek a lakásából?
2019. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Az enyém, akkor hova menjek belőle? És mégis miért? Bújjak el, amiérr szakítottam? Hagyjam itt az otthonom?


Ő költözött hozzánk, mert ő albérletben lakott pesten, aztán meg rokonoknál itt, helyben.

2019. jan. 9. 15:24
 28/32 A kérdező kommentje:

Egyébként nem is értem mi ez a számonkérő stílus? Nem egy kis tini vagyok, aki az anyja nyakára szül. Kinőttem azt a kort. Két gyermekes anyaként nem költötök férfiakhoz, mert aztán mi lenne, ha rámun? Hova mennék?

És nem csak én kellettem a szexhez, nem tehetek róla én sem, hogy így történt. Szerintem együtt hibáztunk, együtt kellene ezen aggódnunk, de jajj, szegény férfiak, akiknek a gonosz nők a lakásukat elfoglalva a nyakukba szülik a sok gyereket... persze. Szerintem a férfiak dolga odafigyelni a nyamvadt óvszerre.


Ő elélvez, lealáz, lehord... aztán onnantól kezdve mindenkinek szabad a pálya, lehet lehordani. De nem kellene elfelejteni, hogy a férfi tudja megtermékenyíteni a nőt, nem a nő önmagát. Hisztizhetnék, hogy az a bunkó, biztos így akar magáhozkötni... de neeeem, csak a nők tehetnek ilyent. Csak a nők aljas dögök. Undorító, hogy miket tudtok írni, pedig aztán bennem semmi rossz szándék nem volt. Még azt is vállalom, hogy hibáztam. Mert hibáztam

2019. jan. 9. 15:33
 29/32 anonim ***** válasza:

#31:

Tökéletesen igazad van.

Ennek fényében mit akarsz olyan pasitól, aki nem védekezik, mert csak az élvezete érdekli, és lelép, ha teherbe ejtett?

Két gyereked van. Harmadikra nincs kapacitásod. És te kockáztatsz mindent egyedül, ő csak lelép, ha bajba sodort.

2019. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, nem ez a baj. Csak itt úgy írnak, mintha csak én akarhatnék rosszat neki. Mintha minden rajtam állna egyedül. :(
2019. jan. 9. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!