Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mégis becsúszott a baba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mégis becsúszott a baba, akkor mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk, de szexeltünk. Baleset történt, ezért a második napon vettem be esemény utáni tablettát, mivel pont középidőben történt. Most valamerre haladunk, bár nem beszéltük meg, hogy mi van velünk. Visszköltöztem mellé, mellébújva alszom, de... de ez akkor sem elég. Ha késik, akkor tesztelek és... ha véletlenül terhes lennék, én nekem nincs szívem megölni egy babát. De...neki nem kell gyerek. Megértem...ezért el kell majd hagynom örökre, véglegesen? Vagy a saját lelkemet kell tönkretennem?
2019. jan. 9. 10:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Biztos nem leszel terhes.Nekem azt mondta egyszer az orvos,hogy 72 óráig legbiztosabb a hatàsa,de elméletileg 5 napig be lehet venni,akkor is jelentősen csökkenti a megtermékenyítés esélyét
2019. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. :)
2019. jan. 9. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!