Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi poénból, spontán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi poénból, spontán megnyalná a talpadat, hogy reagálnál erre?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben (pld strandon) ahol nyilván nem szokatlan, hogy mezitláb vagy. És mondjuk a pasi ismerkedni kezdett, órák óta beszélgettek, megérintetted, stb szóval kialakult egy kezdeti szimpátia....

És akkor egy ponton, tréfából megnyalná a talpadat. Mi lenne erre a válaszod? :)



2019. jan. 13. 07:31
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, úgy látom, csak a pasikák válaszait veszed figyelembe. Szerintem próbáld ki legközelebb, hogy elkezded nyalogatni strandon a pasik talpát, ha már ennyire jobban érdekelnek a pasik, hogy a női válaszokat figyelembe sem veszed, szóval feltételezem, a nők sem érdekelnek.
2019. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

21.: melyik nő válaszát nem vettem figyelembe?


És honnan kellett volna tudnom, hogy ki a nő a válaszolók közül??? :)

2019. jan. 13. 21:33
 23/60 A kérdező kommentje:
pasika nem érdekel. :D
2019. jan. 14. 01:21
 24/60 anonim ***** válasza:
16%
én már csináltam ilyet, zavartan kuncogott a csaj, de annyi, nem volt ott semmiféle szájbarugás
2019. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
24.: aztán mi történt?
2019. jan. 15. 16:46
 26/60 anonim ***** válasza:
0%
ott azonnal semmi, később mét találkoztunk és ment róla a cinkelés... :))))
2019. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Azért egy nő alapján elég meredek az összes nőről véleményt mondani. Ez ugyanolyan, mint hogyha egy pasi szemét volt velem, akkor elkönyvelném, hogy minden pasi szemét.
2019. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól leírta itt nemrég valaki, hogy mi a gond ezzel.

Valójában az ilyen emberek számára a nő csak egy szükséges rossz, ami hozzá van nőve a lábhoz. Ezért viszolyognak a nők az ilyentől.

Más az, ha van egy barátnőd, és egyébként szereted a lábát (is), és megint más, ha kell egy láb, és e célból megtűrsz magad mellett egy nőt. Mivel minden kérdésedből süt az utóbbi hozzáállás, ne is várj pozitív válaszokat.

2019. jan. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
0%
én miért voltam lenullázva?
2019. jan. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel ez minden férfiről elmondható. Első ránézésre nem ismerik még a nő lelkét, hanem a testén azt, ami neindítja a fantáziájukat. Ki a haját, ki a mellét, ki a popsiját, ez mellékes is. És ebben csak a "zavaró tényező", hogy a nőnek lelke is van. :D
2019. jan. 30. 07:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!