Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi poénból, spontán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi poénból, spontán megnyalná a talpadat, hogy reagálnál erre?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben (pld strandon) ahol nyilván nem szokatlan, hogy mezitláb vagy. És mondjuk a pasi ismerkedni kezdett, órák óta beszélgettek, megérintetted, stb szóval kialakult egy kezdeti szimpátia....

És akkor egy ponton, tréfából megnyalná a talpadat. Mi lenne erre a válaszod? :)



2019. jan. 13. 07:31
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%

#30

Fordítva ülsz a lovon. Először is, nincs minden férfinak valami testrészfétise, sőt, elég keveseknek van. Másrészt, akinek van is, nem feltétlenül ezzel indít ismerkedésnél.

Harmadrészt, értsd már meg, hogy 0, azaz nulla nő van, akit felizgat a te lábmániád. De egy nő, ha szeret, sok mindent elfogad, sőt még élvez is. De ha te az első randin a talpát akarod nyalni, akkor nem szeretni fog, hanem félni és undorodni tőled. Tegyük hozzá: jogosan.

Gondolj bele, mennyivel több ő, mint egy láb, de te csak egy lábat látsz benne. Ahogy gondolom, te is több vagy, mint a lábfétised. Mi lenne, ha megmutatnád a személyiséged többi részét előbb, akkor talán a nők se csak a lábfétisea idiótát látnák benned, te pedig megismerhetnél néhány nőt, és rájöhetnél, hogy nem a lábuk a legnagyobb értékük. Így talán megértenéd, hogy miért zavarja őket, ha valaki számára a lábuk bennük a legértékesebb.

2019. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Jó pár nővel találkoztam már, akinek brutális erogén zónája volt a talpa, de te csak jobban tudhatod....
2019. jan. 30. 09:10
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
#31 nem errol beszelt, kerdezo, hogy sok nonek erogen zonaja a talpa. Hanem hogy ne ezzel indits rogton.
2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem erogen zonam.. engem taszít ez
2019. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Mindkettőről beszélt.

- ne ezzel indítsak rögtön, ez rendben is van, nem ezzel szoktam (gyakorira kiírni felvetésnek az azért ugye más mint a valós élet)

- "nulla azaz nulla" nőt hoz izgalomba... érdekes, akkor én eddig biztos marslakókkal találkoztam. :D

2019. jan. 30. 10:09
 36/60 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan nő, akit felizgat, de egy idegentől ez inkább taszító, persze, ribik is léteznek, de nem minden nő az. Nekem kellemetlen, ha a talpamhoz érnek, tele vagyok hülye idegvégződésekkel.
2019. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
58%

#35

Ismét sikerült a mondanivalómnak nem a lényegét megragadnod.

2019. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy nulla nőt izgat, ha simogatják a lábát, hanem azt, hogy nulla nőt izgat az, hogy te lábmániás vagy. Kérlek, olvass is, mielőtt írsz.
2019. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Belegondoltam. Elképzeltem azt hogy egy padon ülünk és beszélgetünk flörtölünk te meg fogod magad letérdelsz felemeled a lábam és megnyalod a talpam. Hát meglepődésem után hülyére rögöhném magam és mondanám hogy ez oltári gáz volt ne csinálj több ilyet.

Arra is gondoltam hogy fekszünk és napozunk akkor viszont neked a lábam irányában kéne legyen a fejed máskülönben szintén gázul jön ki a dolog. Akkor viszont ha megnyalod lehet megruglak egy csöppet mivel csikis a talpam de elnevetném magam tehát akkor nem zavarna. Strandon más. Azért ha cipőbe lennék egésznap akkor nem igazán tartom jó ötletnek és ha a páromnak ilyen fétise lenne előtte akkor is megmosnám a lábam. Engem különösebben nem érdekel de ha a pasim szeretné oké.

2019. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
59%

Írnék ide pár gondolatot. Mióta az eszemet tudom, láb- és taposásfétisem van, és volt már pár lány, akivel kipróbáltam ezeket.


Alapvetően a lányoknak nincs bajuk a lábfétissel. Kétféle lány van: aki ismeri, és aki nem. Aki ismeri, általában aranyosnak vagy erotikusnak tartja. Nem egy lánytól hangzott már el, mikor elmondtam nekik, hogy "ez aranyos", mivel mégiscsak arról van szó, hogy a lábait csókolgatnám, kvázi mintha engedélyt kérnék rá, hogy királynőként kezelhessem. Aki ismeri, de nem szereti, az vagy tudatlanságból, vagy rossz élmények hatására áll így hozzá. Akit túlságosan lerohantak ezzel, és megundorodott tőle, azzal a legnehezebb. Aki viszont nem ismeri, annak finoman, apránként kell felvezetni, és akkor nem lesz problémája vele. Még olyan lányok is, akik a saját bevallásuk szerint nem szeretik a lábukat (amit érthető valahol) is képesek megszeretni, mert ha a helyzet furcsaságától elvonatkoztatunk, alapvetően mindenkinek jó érzés, hogy a fokozottan érzékeny talpát nyelvvel simogatják meg puszilgatják. Az pl. nem hiszem, hogy zavarná őket, ha ugyanezt egy kutya csinálná.


Csak az a fontos, hogy ez az érzés legyen az, amit megtapasztalnak, és ne az legyen, hogy meghallják, hogy itt most a piszkos talpait akarják nyalni, mielőtt átélték volna, és idő előtt megundorodjanak tőle. Ha már ők is erotikusnak érzik, akkor már semmi nem számít, a nőknél az érzések a fontosak. Ha belekerült abba a kategóriába, hogy "ez egy gyengéd és izgató érzés", akkor teljesen mindegy, hogy fizikailag mi történik (egy földdel érintkező, potenciálisan koszos testrészt a szájába vesz a másik). Ugyanezen okból nem szoktak a nők idegenkedni a nyalástól sem, pedig ha józanul végiggondoljuk, ott is egy olyan testrészről van szó, ahonnan húgy és vér távozik rendszeresen... Az embernél se az érzéssel van bajuk, hanem furcsa a helyzet, és viszolyogtató nekik, hogy a másik csak egy testrészt lát esetleg bennük. Ami megintcsak érthető, ahogy itt valaki rá is mutatott erre.



Viszont neki azt üzenem, hogy érdemes tisztán látnia azt, hogy a férfiak vizuális típusok, és MINDIG testrészekre, bőrminőségre, hajhosszra, testalkatra izgulnak. Simán megtörténhet az, hogy egy nem száp arcú, de nagyon jó alakú nőért odavannak a férfiak. Az is megtörténhet, hogy valakit csak a mellei vagy a feneke alapján tart vonzónak a másik nem. Velük akkor mi van? Ilyenkor nem zavaró a tárgyiasítás? Az a rossz hírem van, hogy a szexuális vonzalom valahol mindig tárgyiasítás. Még a nőknél is, csak esetetekben nem a testrészek azok, amik izgatóan hatnak, hanem mondjuk egy illat, egy kellemes hangszín, vagy épp az illető státusza. De ezekre ugyanúgy igaz, hogy nem az illető egésze fog meg, hanem először csak egy tulajdonsága.


Szóval igen, jogos, hogy egy férfi képes csak a lábakra felizgulni, de ugyanez igaz a mellekre is. A láb csak azért zavar titeket jobban, mert arra nem szokás erotikus testrészként gondolni. Egyfelől ez nem teljesen igaz, mert nem véletlen, hogy a lábat a nők díszítik ékszerekkel, pedikűrrel, a cipőmániájukról nem is beszélve. Másrészt pedig vannak ennek ismert evolúciós gyökerei:


[link]


És még ezenfelül annyit üzennék a nőknek, hogy próbálják megérteni, hogy egy lábfétises _nem tehet_ erről. Értem, hogy zavaró. Értem, hogy fura és undorító. De akkor is igaz az, hogy a másik ennek a vágynak az áldozata, valami mély, gyerekkora élmény hatására lett ilyen, és mivel a szexuális ébredése előtt alakult ki ez a vonzalom, ezért sokkal elemibb érzéseket kelt benne, mint másban egy sima fenékhez vonzódás. Ezért is van, hogy aki lábimádó, az nem is igen beszél erről nyíltan, mert szégyenkezik. Mert a gyerekkor feldolgozatlan, feltáratlan sötétségébe vesz a vágyának az eredete, ő sem érti, honnan jön, nem igazán tud mit kezdeni vele, csak azt tudja, hogy ha meglát egy puha, ápolt talpat, és hozzáérhet a szájával, akkor olyan érzése van, mint a csecsemőnek, amikor biztonságba kerül az anyja karjaiban. Vágyik rá, olthatatlanul. Egyébként pont emiatt van, hogy a lábfétisesek nagy része egyben azt is szereti, ha megtapossák, szeret talp alatt lenni. Nem azért, mert perverz, hanem mert valamilyen megmagyarázhatatlan nyugalmat hoz neki, hogy őt most eltapossák. Én ezt ennél jobban nem tudom leírni. És mivel erről nem lehet beszélni, viszont állandóak az ingerek a csupasz lábfejekről és a talpakról, ezért sokkal frusztráltabbak vagyunk, mint egy sima érdeklődésű férfi. Ezért láttok ennyi lábfétises kérdést, mert egyszerűen ezt nincs hol kiélni, inger viszont rengeteg van. Nem véletlen, hogy pl. a melleket takarják a nők. Képzeljük el, mi lenne, ha minden nő meztelen keblekkel járna A férfiak megőrülnének. Hozzájuk érni nem lehet, hát marad a frusztráltság, ami többek közt ilyen kérdések kiírásában ölt testet. Csak azt kérem, az összes lábfétises nevében, hogy legyetek kicsit megértőbbek ez iránt. Nem csak egy testrészt látunk bennetek. De az tény, hogy határtalanul felizgat minket ez a bizonyos testrészetek, és ha előkerül, nem bírunk nem arra figyelni. Próbáljatok meg kicsit nyitottabban hozzáállni ehhez. Nem mi választottuk, megtörtént velünk, akár akarjuk, akár nem, és ezzel nehéz együtt élni.



A kérdezőnek pedig azt üzenem, hogy nagy valószínűséggel zaklatásnak venné a lány, ha a strandon ezt csinálná, kivéve, ha tényleg nagyon bejössz neki. Ha azt akarod tudni, milyen érzés ez nekik, akkor mindig gondolj arra, hogy te mit éreznél, ha egy meleg, nálad idősebb férfi akarna veled csinálni bármit. Oké, hogy neki te nagyon kellesz, érted, de neked az akkor se lenne pálya.


Persze biztos találni olyan csajt, aki jól fogadná. Árulkodó jel az, hogy a lány mennyire figyel oda a lábaira, festi-e rendszeresen a körmeit, hord-e bokaláncot, lábujjgyűrűt. Nekem van olyan ismerősöm, akiről tudom, hogy lábfetises, de nem tudtam megközelíteni, mert nem voltunk egy ligában, hogy úgy mondjam, és ráadásul neki fogalma sem volt arról, hogy én az vagyok, és hogy tudom róla, hogy az. Állandóan ápolja a lábait, feltesz olyan képeket, ahol csak a lábai látszanak, elmegy halpedikűrre, ilyenek. Az is egy elég jó indikátor, ha meghallod, hogy a csaj szereti a lábmasszázst. Nekem volt nemrég ilyen csajjal dolgom, sétáltunk a Margitszigeten és magától levette a cipőjét, azt hittem, ott lesz végem. Aztán a padon ülve kitalálta, hogy fáznak a lábai, és bebújtatta őket a combom alá. Amikor szóba került, akkor mondta, hogy mindig szívesen fogad talpmasszázst, itt már tudtam, hogy nyertem. Amikor a talpait nyaltam, behunyt szemmel élvezte, és nem bírta sokáig, hogy magára ne húzzon.

2019. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!