Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi poénból, spontán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi poénból, spontán megnyalná a talpadat, hogy reagálnál erre?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben (pld strandon) ahol nyilván nem szokatlan, hogy mezitláb vagy. És mondjuk a pasi ismerkedni kezdett, órák óta beszélgettek, megérintetted, stb szóval kialakult egy kezdeti szimpátia....

És akkor egy ponton, tréfából megnyalná a talpadat. Mi lenne erre a válaszod? :)



2019. jan. 13. 07:31
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
91%
Egy lábfétises nem tehet a fétiséről, de egy IDEGEN ne nyalogassa egyből egy nő talpát. A kérdés ezzel indult, hogy friss ismeretségről van szó, nem már kapcsolatban, mert az tök más kategória.
2019. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
77%

Persze, ezt aláírom, hogy nem szerencsés idegennél ezt bejátszani. Úgy már más a helyzet, hogy mondjuk tréfásan elővezeti, és utána teszi meg. A nőknek fontos az, hogy ne legyenek tárgyként kezelve, ez tök érthető.


Mondjuk kellő kreativitással el tudok képzelni olyan helyzetet, ahol egy talpraesett és jóképű srác jól ki tudna jönni ebből. Pl. azt mondja, hogy van egy haverja, akivel kicsit ittak, és fogadást kötöttek, és ezt találta ki neki az a hülye. Na, egy ilyen esetben szerintem egy lazább lány simán belemenne, aztán röhögne egyet. Csak találékonynak és legfőképp bátornak kell lenni.

2019. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:

40, és 42


Azért köszönöm, hogy végre intelligens válaszok is születtek. Komolyan.

2019. febr. 26. 10:48
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Felröhögnék, annyira csikizne.
2019. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
67%

Megrúgnám.


Nekem egy rossz ideg végigfut a gerincemen, mikor a lábamat piszkálják (vagy a hajamat). Egyszer nyári táborban a tanáromat rúgtam meg, mert úgy ébresztett, hogy megragadta a lábfejem.


Kutya meg... Menjél már, gusztustalan. Kutyát hála nem rúgtam meg, mert asztalnál ültem, amin ilyen lábtartó volt, úgyhogy csak jól bebaasztam, mikor megnyalt.


Azt nem értem, hogy miért kell bizonygatni, hogy igaziból mindenki szereti... De legalább olvastam még egy posztot, amiben leírja egy férfi, hogy csak a test számít, és megint csak nekik vam megengedve a vizualitás.

2019. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, a többi válasz is intelligens, még ha nem is értesz egyet.
2019. febr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

nagyon nem oké ha nyalni akarsz talpat akkor szerezz először egy barátnőt azt szex közben (ne az első alkalomkor) kezd el neki puszilgatni a lábát talpát...


úgy sem fog itt csaj írni hogy gyere idegenben nyald szét a talpamat... ennyire hülye kérlek ne legyél!


megjegy:....

én sem vagyok/voltam oda ezért csak a mostani barátnőmnek tudok adni 1-1 puszit szex közben... ami kicsit furcsa mert jol esik nekem is... de persze nyalogatni már nem tudom és nem is akarom...


ezzel azt akartam mondani hogy van aközött hogy szereted a partnered minden porcikáját és hogy csak a fétisekre tudsz elmenni... a csajok az elsőt szeretik...

2019. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Reflex szerűen orrbarúgnám, mivel csikis vagyok.
2019. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen nem stimmel valami a fejével az ilyennek.


Alapból a lábunkon járkálunk (strandon is) koszban + izzad...


Értelmes ember ilyet nem csinál poénból se (főleg ha meg akarna csókolni azzal a szájjal)...


Az olyan embert, aki nem tudja a határokat és bepróbálkozik pl nyakon nyalással s nem kívánt személy, alap az hogy orrba nyomom vagy kapja a pofont.


Vannak dolgok, amikkel nyélből elvág minden esélyt az illető.


Ha annyira akar talpat nyalni, menjen a főnökéhez 😁 az még bele is lépne a szájába.


Ha lábfétises vagy...nos próbáld hanyagolni, mert baromi gáz.

2019. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

"Alapból a lábunkon járkálunk (strandon is) koszban + izzad..."


Teljesen egyetértek, de a seggünkkel meg szarunk, aztán mégis mennyi análka van.

2019. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!