Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ver a párom? 44/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ver a párom? 44/L

Figyelt kérdés

6éve vagyunk eggyütt, az elején jól megvoltunk. Aztán elkezdett inni. Nekem van egy 14éves kislányom. Őt soha nem ütötte meg, de már nem egyszer neki ment. És kezet, pontosabban öklöt emelt rá. Nekem mút héten eltörte az orrom. 3-4éve rendszeresen üt a gyerek előtt.. minden napunk rémálom.

Most már felmerülhetett sokatokban a kérdés hogy miért nem hagyom el vagy miért nem teszek semmit.. egyszer a szomszéd kihívta a rendőröket mert hallotta a veszekedést. A rendőröknek a párom mindemfélét összehazudott csak hogy elmenjenek. Elmentek. Utána én kaptam, mert azt hitte én szoltam a szomszédasszonynak. Ha megpróbálnánk kihívni a rendőrséget agyonverne. Elhagyni nem tudom, mert nincs hova mennünk. Családsegítőhöz nem igazán szeretnék fordulni, mert félek hogy elveszik tőlem a gyerekemet. A páromat nem tudom elküldeni. Nem egyszer mondtam hogy költözzön el.. nem megy sehova.. neki lenne hova mennie, az öccsének van a szomszéd településen háza, befogadná, de a párom nem hajlandó elmenni. Mégegyszer már meg sem merem említeni neki, mert ismét eltörné valamin. A lányomat és engem rendszeresen csúnya szavakkal illet, egyfolytában iszik és kiabál.

Egyszerűen mér nem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve..

Ha valakinek közületek volt ilyen problámája, vagy hasonló kérlek mondjátok el, hogy léptetek ki belőle?



2019. jan. 13. 15:01
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

A 44/L egy kisebb elírás, úgy érzem mindegy hogy egy N vagy egy L betű szerepel ott.

De kérlek ne ezen akadjatok fent.

Egyébként néhány kérdésre válaszolva, azért is nem lépünk le, mert az enyém a ház.

2019. jan. 13. 15:17
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
11.: akkor hívni kell szépen a rendőröket, akik elviszik. Aztán zárat cseréltetni, bekamerázni. Ha ott ólálkodik, tavoltartásit kérni. 44 évesen nem viselkedhetsz ilyen életképtelenül főleg, hogy FELELŐS vagy egy gyerekért is!
2019. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg ha van jó erőben lévő férfiismerősöd, azt megkérhetnéd, hogy segítsen, miután lecserélted a zárat. A rendőrségen is tehetnél valamit, bizonyíthatod, hogy eltört az orrod is, ha nem verne agyon, ahogy mondod.
2019. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Simogasd meg a fejét és adj neki egy csokit, hogy milyen ügyes volt, mert életben hagyott... Jézusom, szerinted mégis mit kellene? Állj a sarkadra, ha magad miatt nem is, de legalább a gyerek legyen szempont! Szerinted mit él át az a szerencsétlen, mert az anyja rohadt arra, hogy lépjen?
2019. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
36%
Tied a ház? Akkor tudod mit kell tenni!
2019. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Kérdem én, hogy lehet segíteni olyan embernek, aki látszólag nem akarja megoldani a helyzetet?! Tényleg szeretnéd rendbe tenni az életed, vagy csak ide kiírod, hogy nyugtasd a lelkiismereted, hogy valamit teszel? Kidobod, ha megpróbál bemenni, hívod a rendörséget, esetleg kérj meg valakit, hogy menjen át hozzád pár napra, ha baj lenne. Ezt láttam állandóan a nagyszüleimnél, nagymamám hagyta, hogy ezt tegye vele öregapám, gyerekei azóta utálják az apjukat, mama már nem él, rákos lett, gondolom a szörnyü traumák jócskán megrövidítették az életét. Apumnak és a testvéreinek nagyon nehezen indult az életük, mind menekültek otthonról, apum a mai napig felemlegeti, hogy mennyire rossz emlékei vannak, amik gyötrik, ahogy öregapám a wc kagylóba veri nagymamám fejét... ne akarj ilyen gyerekkort a lányodnak. Ha nem megy egyedül, kérj segítséget, de ezt ne hagyd, kérlek.
2019. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem vesztitek észre, hogy ugyanaz a valaki írkál ki folyton ilyen és ehhez hasonló kérdéseket.

Mindig ütlegelik mint a lovat de van saját háza.

2019. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%

Nálatok is az lesz a vége, hogy egyszer leszúrod önvédelemből?

Vagy kivárod, hogy molesztálja a lànyod?

Az országos hírekbe nem lesz ciki bekerülni? Vagy monoklival a szemed alatt nem ciki boltba menni?

Igenis holnap menj a csaladsegítőhöz, és kérj segítséget, hogy hogyan tudod erővel kilakoltatni úgy, hogy nektek ne essen bajotok.

2019. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%
Ne törődj a hozzászólásokkal. Irány a rendőrség...dobjak ki a házból. Illegálisan tartózkodik ott.
2019. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

Bas.zki tied a ház... Tessék kilakoltatni a zsarukkal, zárat cserélni, kamerát felszerelni és ha megpróbál bejutni, feljelenteni! Hogy lehetsz ilyen életképtelen?!?!?! Gyereked van bassz.us, állj már a sarkadra és védd meg!


Hihetetlen, hogy lehet valaki ennyire nyámnyila! A jog neked kedvez, de már meg ne haragudj, itt balfa.szkodsz...


30N

2019. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!