Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog még keresni vagy már ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni vagy már ne számítsak rá?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, csak ismerkedtünk, ami nagyon szépen alakult. Aztán valami megváltozott, azt írta, hogy szeretne velem kapcsolatban maradni, mert nagyon is kedvel, de most jobb neki egyedül. Nem tudja miért, csak ezt érzi most, vannak ilyen hetei.

Azzal zártam le, hogy majd keressen ha úgy érzi. Szerintetek az, hogy kapcsolatban akar velem maradni, mert kedvel, az tényleg azt jelenti, hogy most csak egy kis egyedüllétre van szüksége és nemsokára keres? Nem tudom hány napot érdemes erre várni.

Köszi a választ előre is!



2019. jan. 14. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja, eltett téged ínséges időkre. Most van neki jobb.
2019. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tök igazatok van, tisztában vagyok vele, hogy ez elúszott és hiába gyötröm magam, csak nekem lesz rosszabb. 25éves vagyok, ez a második alkalom, hogy valaki megbántott, mindig a másik oldalon állok, ezért ilyen nehéz ezt elviselnem.
2019. jan. 14. 20:22
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus lekoptatós duma. Szép vagy, jó vagy de nem eléggé vagy áll a háttérben valami (se veled se nélküled kapcsolat, ex. stb)

Voltam olyan buta hogy kerestem a férfit ilyen szituban, akkor kiakadt hogy nem hagyok neki teret pedig nem zaklattam. Végül megszakította a kapcsolatot.

Nem mindenki tud egyenes lenni az én lelkemnek is egyszerűbb egy sima nem, de neki ilyen jellegű lezárásra nem volt szüksége.

2019. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azért esik rosszul, mert ő keresett minden nap, vagy kétnaponta nagyon maximum, csak éreztem, hogy már nem annyira érdeklődik. Szóval ha nem kérdeztem volna rá,még mindig beszélnénk.Bár mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ezeket kitalálom, és nem érti mi a bajom. Aztán leírtam, hogy már kevésbe "aktív", majd azt válaszolta,hogy igen, igazam van, most jobb neki egyedül. Utálom, ha hülyének néznek...:D

Köszi a válaszokat!

2019. jan. 15. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!